Menu
Úvod  › 

7 způsobů, jak si pořídit večírkový look zadarmo

Silvestr, večírky, mejdany, party... Působivý a sexy večírkový look si můžete pořídit bez toho, aniž byste utratili jedinou korunu. Inspirujte se následujícími sedmi tipy.

1. Zatřpyťte se.

Máte okoukané boty na vysokých podpatcích, kterým byste potřebovali dodat druhý dech? Využijte třpytky svých dětí, které se prodávají v malých tubičkách (a pokud občas doma něco vyrábíte, určitě je máte po ruce). Ať už aplikujete třpytky na celé boty, nebo pouze na podpatky, váš outfit tak získá nový rozměr.

2. Přebarvěte to.

Bílému, pastelovému, nebo jinak barevně nevýraznému topu dodejte sexy vzhled barvami na látku. Můžete vsadit na klasický jednobarevný vzhled, nebo popustit uzdu své kreativitě. Navíc si ve stejném tónu můžete nabarvit i doplňky a těžit z dokonale sladěného outfitu.

3. Přepásejte se.

Vezměte několik pásků a přepásejte své šaty. Zkombinujte různé barvy a nebojte se ani různých šířek. Na škodu nejsou ani různé materiály. Například kůže si velmi dobře rozumí s kovovými pásky. S různými pásky nikdy nebudou vaše šaty vypadat stejně a navíc silueta se zvýrazněným pasem vypadá velmi sexy.

4. Stříhejte.

Nebojte se vzít do ruky nůžky. I když se nepovažujete za švadlenu, ustřihnout rukávy, nebo udělat na zádech zajímavý průstřih zvládne každý. A rázem se nudný top na běžné každodenní nošení změní v luxusní party kousek.

5. Vlastní šperk.

Korálky, plíšky, zajímavé knoflíky, rozbité, či liché náušnice, lepidlo (či tavná pistole), vlasec a trochu času a kreativity vám stačí k tomu, abyste získali zcela originální a designový šperk.

6. Sexy šátek.

I jednoduchý šátek dokáže oživit nudný outfit a nemusíte se rozhodně omezovat pouze na jeho uvázání na krk. Můžete jej použít například i místo pásku, nebo si jej uvázat kolem zápěstí místo náramku.

7. Kouřové líčení.

Změňte svůj standardní způsob líčení a vyzkoušejte výrazné kouřové líčení, které vám dodá sexy večírkový vzhled. Obkreslete nejtmavším stínem linky a jemně je rozmažte štětečkem. Pod obočí dále naneste velmi světlý stín a rozetřete ho, aby splynul s okolím. Nad linií horních řas veďte úzkou tmavou linku tužkou na oči, linku naneste i k vnějšímu koutku nad spodní řasy. Linky nepatrně rozmažte speciálním štětcem.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Jak se vyhnout kocovině: Tipy pro vánoční party
Značkové kousky, které nikdy nevyjdou z módy
Nejúspěšnější módní blogy světa: Napodobte je!
Test: Kolik toho víte o módě?
9 největších módních mýtů