Menu
Úvod  › 

7 neklamných signálů, že vás jen využívá

Tušíte, že s vaším vztahem není nejspíš všechno v pořádku, ale nejste si úplně jisti, kde přesně to drhne? Následující signály vypovídají o tom, že vás vaše vyvolená jen využívá. Možná vám pomohou.

Zdá se být okouzlující, milá a jednoduše dokonalá. Snadno získáte dojem, že je to přesně ta žena, na kterou jste celý život čekali. Na druhou stranu máte takový jemný pocit, že ne všechno je takové, jaké by mělo být a vaši přátelé se vám snaží naznačit, že vás jen využívá. Je tomu skutečně tak? Podle následujících signálů to spolehlivě poznáte:

1. Vyžaduje svůj prostor - spoustu prostoru!

Je samozřejmě v pořádku, pokud nesupluje vaše siamské dvojče a nechává vám prostor a soukromí. Pokud vás ale ignoruje několik dní a pak přijde (zejména, pokud něco potřebuje), není to úplně v pořádku. Má pro vás vyhrazeny jen určité dny a ostatní se u jejího prahu nesmíte ani ukázat? Možná byste měli počítat s tím, že pro ni rozhodně nejste mužem číslem jedna a nebylo by na škodu zajímat se o to, s kým a kde tráví přehršle svého volného času.

2. Chová se k vám jako ke kamarádovi.

Kdybyste všude nevytrubovali, že spolu chodíte, mohli by si vás nezávislí pozorovatelé splést se sourozenci, nebo dobrými kamarády? Máte k "dobru" další signál toho, že vás jen využívá a nemyslí to s vámi vážně. Pokud se k vám na veřejnosti chová, jako kdybyste měli vysoce nakažlivou nemoc a kdykoli se k ní pokusíte přitulit, odtáhne se, můžete se vsadit, že není všechno v pořádku.

3. Její kamarádi vás neznají.

Zkuste si spočítat, kolik jejích kamarádek a kamarádů znáte. Pokud dospějete k číslu menšímu než pět, měli byste se nad kvalitou svého vztahu zamyslet. Skutečnost, že vás představí svým přátelům jako svého partnera naznačuje, že to s vámi myslí vážně. A naopak.

4. Nepředstavuje vás jako přítele.

Kdykoli náhodou potkáte někoho známého (nápadně se snaží, aby se to stávalo co nejméně), buďto se tváří, že tam vůbec nejste, nebo vás představuje jen jako svého kamaráda. Ostatně, proč by vás také měla představovat jako svého přítele, když vás za něj vlastně vůbec nepovažuje?

5. Je tak zmatená.

Oblíbenou metodou žen, které dokáží využívat mužů ve svůj prospěch, je tvrzení, že jsou vlastně táák zmatené a vlastně vůbec nevědí, co by od života chtěly. Aktuálně se nachází v neuvěřitelně složité životní fázi a vy jste ti, kteří mají mít pochopení.

6. Jste na stejné vlně - když se jí to hodí.

Jakmile jí z toho kyne nějaký prospěch, je absolutně sladká, plná pochopení a rozkrájela by se pro vás. Ale jakmile z toho nemá žádný užitek, absolutně nerozumí tomu, co po ní chcete, proč by se vám měla přizpůsobovat, nebo dokonce hledat nějaký kompromis.

7. Je silně dominantní.

Všechno musí být po jejím a zkuste si odporovat, nebo něco udělat bez jejího vědomí. Vy jste tady proto, abyste se přizpůsobovali a poslouchali. Ona je ta, která rozhoduje a která vás ovládá. Ovšem, že především ke svému prospěchu.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Ženy, které změní váš život v peklo
7 signálů, že jste vztahoví sobci
Test: Máte zdravý vztah?
Zaměstnání a sex: Nejvášnivnější jsou právníci
5 důvodů, proč se s vámi skutečně rozejde