Menu
Úvod  › 

7 důvodů, proč je lepší být v létě single

Přestaňte se trápit tím, že nemáte žádný dlouhodobý vztah. Být v létě single je výhrou. My víme proč.

1. Spousta lidí

Být single v zimě je otrava, protože strávíte spoustu času zavření sami doma. Všichni jsou zalezlí a venku jsou jen zoufalci, kteří nemají na výběr. V létě je to ale jiné. Festivaly, mejdany, slavnosti, piknikya řada dalších akcí představuje skvělou příležitost k potkávání ostatních lidí. Užijte si to.

2. Nemusíte se potit

Už tak je dost velké vedro a představte si, že byste měli ještě "trpět" ruku kolem ramen nebo kolem pasu. Těžko můžete odmítnout vodit se po ulici romanticky ruku v ruce jen proto, že se nechcete ještě víc potit a vyměňovat si pot s někým jiným.

3. Letní mejdany

Nikdy jindy nejsou mejdany a party tak skvělé jako v létě, kdy mají neopakovatelnou atmosféru. A teď když už se konečně nemusíte zpovídat rodičům z toho, kdy se z nich vrátíte, byste se měli přizpůsobovat partnerovi? Užívejte si toho, že můžete být kde chcete a jakkoli chcete dlouho.

4. Méně oblečení

Jste v létě single? Můžete si koupit tak odvážné modely, jak jsen chcete, a nemusíte se nikomu zpovídat z toho, proč vaše minisukně připomíná velikostí poštovní známku, nebo proč jste se rozhodla zavrhnout podprsenku.

5. Delší dny

Letní dny jsou dlouhé a stihnete spoustu věcí. Nicméně jen když momentálně kopete sami za sebe, můžete se rozhodnout, že necháte ve dřezu neumyté nádobí, neutřete prach a neuvaříte teplou večeři a místo toho si vypijete koktejl na terase, nebo si půjdete s přáteli sednout na pivo.

6. Všichni jsou venku

Nezadaní se obvykle ptají, kde vlastně mají potkat spřízněnou duši. V létě je odpověď snadná: Venku. Jakmile teploty stoupnou, všichni se vyhrnou ven a zajímavé lidi můžete potkat skutečně kdekoli.

7. Všichny všechny zvou

Grilování, oslavy, posezení u piva... V létě se toho mnohem víc děje a je mnohem jednodušší pozvat kohokoli. Pozvání typu: "Můj kolega má super chatu a jedeme tam všichni na výlet. Nechceš jet také?" jsou přirozená a můžete tak navázat kontakt, na který byste si za normálních okolností netroufli.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Jak zůstat fit celé léto
V létě si sex užijete nejvíc
Jak přežít léto s dětmi
Vlasy v létě: Co pro ně musíte udělat
Babské rady na letní úrazy dětí