Menu
Úvod  › 

7 nejulítlejších baby produktů

Paruky pro miminky, designové pytlíky na zvracení, vak na odložení dítěte, nebo parfém s vůní plastelíny. Vítejte na přehlídce těch nejbizarnějších a nejulítlejších baby produktů, které se dají na internetu vůbec sehnat.

Zatímco našim matkám připadala jako vrchol moderny a pokrokovosti autosedačka, v jednadvacátém století jsou už k dostání takové baby produkty, že budete marně přemýšlet nad duševním zdravím jejich tvůrců i nad tím, kdo takové věci vůbec může kupovat:

1. Paruky pro miminka.

Mimina jsou samozřejmě sama o sobě roztomilá a k pomilování, ale dobrá polovina z nich má do roka hlavu holou jako koleno. A pravděpodobně se najdou rodiče, kterým to skutečně vadí a těžko se smiřují s představou, že by jejich několikaměsíční dítko mělo mít na fotkách lysou hlavu. Jak jinak si také vysvětlit možnost zakoupit na internetu paruku pro miminko, která vašemu kojenci zaručí dokonalou kštici. Za podobný výstřelek zaplatíte kolem šesti set korun.

2. Designové zvracecí pytlíky.

Chcete, aby vaše dítko bylo dokonalé ve všech směrech a vypadalo stylově i v situaci, kdy například blinká na zadním sedadle auta? Podstrčte mu designové sáčky na zvracení, jejichž vzhled a vzory navrhli uznávaní návrháři. Balení po dvaceti se prodává v přepočtu za 250 Kč a kvalita je zaručena - kdybyste si náhodou chtěli například svou ratolest při zvracení fotit.

3. Kachnička s teploměrem.

Máte strach, aby se vaše dítě nepopálilo horkou vodou při koupeli? Není nic jednoduššího, než si objednat za přibližně dvě stovky některé z gumových zvířátek, která na sobě mají stupnici prozrazující, zda je voda studená, teplá, nebo přímo horká (konkrétní stupně nejsou k dispozici). Je totiž zcela zřejmé, že dospělý člověk nedokáže teplotu vody odhadnout ani v případě ponoření ruky.

4. Parfém s vůní plastelíny.

Kdybyste náhodou neměli dost plastelíny zašlapané v koberci, můžete sobě nebo svému dítku pořídit parfém s "vůní" plastelíny. Těžko říct, jestli nákup tohoto produktu má ukazovat na vaši hravost, nebo infantilní slabomyslnost.

5. Vak na odložení dítěte.

Všichni rodiče tu situaci důvěrně znají. Chtějí se osprchovat, nebo zajít na toaletu a není příromen nikdo, kdo by mohl na dítě dohlédnout. Vaše starosti vyřeší látkový vak na zeď, do kterého svého potomka odložíte. Dítě tak bude viset na zdi, zatímco vy budete v klidu vykonávat své potřeby. Tahle vychytávka vás přijde přibližně na devět set.

6. Větrák na zadeček miminka.

Pokud má vaše miminko tendenci k opruzeninám, rozhodně si musíte objednat kapesní větrák, kterým budete ovívat jeho zapařený zadeček. Skutečně stylový doplnět do kabelky na cesty.

7. Jízda na vysavači.

Začíná vaše dítě jezdit na odrážedle? Potom je škoda nechat je projíždět se jen tak bez užitku. Můžete mu zakoupit odrážecí vysavač, který vysává, když na něm dítě jezdí. Je samozřejmě otázkou, jak donutíte dvouleté dítě, aby jezdilo/vysávalo celou plochu koberce.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
7 věcí, které skutečně neříkejte svobodným matkám
11 věcí, o kterých si myslíte, že jsou pravda. A nejsou!
8 typů matek, které se nejčasteji vyskytují na Facebooku
Otázky, které si klade každý rodič (a odpovědi na ně)
6 každodenních záhad ze života rodičů