Menu
Úvod  › 

7 signálů, že jste na chlapy

Sukničkáře zná každá a dává si na ně pozor, ale co když jste vy sama sukničkář v ženském provedení? Podle následujících sedmi signálů poznáte, jestli tomu tak skutečně je.

1. Na svém kontě máte v podstatě jen sexuální úlety a mezi nimi se možná krčí jeden nebo dva vztahy, které překročily magickou hranici měsíce. Sex a vztahy jsou pro vás především o kvantitě a nikoli o kvalitě.

2. Váš status na Facebooku se neustále mění. "Zadaná" se v něm objevuje jen výjimečně a v podstatě pendlujete mezi "nezadaná" a "je to komplikované." To také vystihuje váš aktuální emocionální stav. V podstatě ani sama nevíte, co chcete a plácáte se v bezútěšných románcích a aférkách.

3. Muže vnímáte v podstatě jen jako kus masa a také o nich tak mluvíte. Vnímáte je jako přitažlivý objekt a zajímají vás zejména z hlediska sexuální přitažlivosti. O jejich osobnost se příliš nestaráte. Nejdůležitější je pro vás, jestli má dost pevný zadek a široká ramena.

4. V okruhu kilometru kolem vás se prakticky nevyskytuje žádný muž, se kterým byste se nevyspala, nebo to na něj alespoň nezkoušela. Spíte se svými kamarády, kamarády těch kamarádů a tak dále. Neexistuje žádný příslušník mužského pohlaví, který by s vámi mohl bydlet pod jednou střechou (byť i na jednu noc) a nemusel čelit vašim svůdnickým útokům.

5. I když máte momentálně vztah, stejně komukoli na požádání dáte své telefonní číslo. Vztahový závazek pro vás v podstatě nic neznamená a pořád se rozhlížíte, kde byste mohla někoho ulovit, nebo si alespoň zaflirtovat. Musíte si neustále dokazovat, že jste pro muže stále přitažlivá.

6. Pokud jste aktuálně zadaná, stejně se chováte tak, že by nezávislý pozorovatel nikdy nepoznal, že vy dva patříte k sobě. Nedotýkáte se, neprojevujete si na veřejnosti náklonnost, nechcete se líbat. Ať už vědomě nebo nevědomě si tak necháváte prostor pro další muže, kterým nedokážete odolat.

7. Máte neustálou touhu provokovat a upoutávat pozornost. Můžete tak činit prostřednictvím nápadných a vyzývavých šatů, ale i verbálním projevem, kterým na sebe strháváte pozornost ostatních. Snažíte se být co nejvíc nápadná a tato touha se znásobuje, pokud se ve vaší blízkosti ocitne muž.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
6 důvodů, proč mladé ženy milují starší muže
Věty, které muži nenávidí
Starší žena, mladší muž: Proč do toho (ne)jít
10 největších mužských lží