Menu
Úvod  ›   › 

To nejlepší na běh z Aliexpress

Znáte ten pocit, kdy nazujete tenisky a vyběhnete, na nic nemyslíte a jen běžíte a běžíte? A ten pocit po běhu, kdy se vyplavují endorfiny? Jestli víte přesně o čem mluvíme, tak máte běh raději stejně jak my. A co si takhle pro Vaši zálibu pořídit nového a pěkného?

Po dovolených nejspíš není nejvhodnější doba k nákupům a utrácení, ale nevadí, víme co s tím. Podívejte se na naše tipy, jak si udělat radost levným nákupem sportovního vybavení na AliExpress, a Vaše peněženka ani moc nezapláče, ba naopak, ještě navíc něco ušetříte.

K tomu, abyste při nákupů ušetřili, stačí využít cashback portál Plná Peněženka. O co jde? Jedná se o portál, který Vám za běžné nákupy vrací peníze. Není to nic složitého, stačí se zaregistrovat a pouze prokliknout do eshopu, se kterým Plná Peněženka spolupracuje. Nakoupíte a zaplatíte v eshopu, jak jste zvyklí, a můžete se radovat z cashbacku. Výše cashbacku je u každého eshopu jiná, získat zpět můžete až 25 %. Nyní se navíc na Plné Peněžence můžete zaregistrovat zdarma a s 50Kč vstupním bonusem. Cashback lze kdykoli převést na bankovní účet. Je to jednoduché a vlastně tak vyděláváte nakupováním. A k našemu štěstí Plná Peněženka spolupracuje také s AliExpressem, pojďme se podívat na samotný výběr top produktů z největšího čínského eshopu.

Nákup na AliExpress a 5% cashback

Před nákupem se nezapomeňte registrovat a přihlásit na zmíněnou Plnou Peněženku, kde právě nákupem na AliExpress získáte 5% cashback. Z ceny nákupu se Vám tedy vrátí 5 % zpět.

Náš výběr toho nejzajímavějšího nejen na běh

Multifukční kapsičku na mobil, klíče a různé cennosti koupíte již za pár dolarů. Různé druhy kapsiček vyhledáte zadáním Running Waist.

Legíny najdete zadáním Running Leggings, vyjede Vám jich více než dost, různých designů a cen. Doporučujeme zakoupit dražší, budou o to více kvalitnější.

Sportovní obuv, která Vás bude hnát do cíle, ani nebudete vědět jak, můžete na AliExpress také zakoupit. Zadáním kombinace slov Running Shoes Vám vyjede bot, že nebudete vědět, které dříve.

Chytrý náramek, který měří denní aktivitu, počet nachozených kroků, uběhlých kilometrů, spálených kalorií nebo kvalitu Vašeho spánku, najdete na AliExpress již od deseti dolarů. Náramek Vás dokonce umí upozornit na příchozí hovory a také prozvonit Váš mobil, když jej nemůžete najít. Jednoduchým spárováním s telefonem tak budete mít přehled o všem, co Vás zajímá. Náramek vyhledáte zadáním Fitness Bracelet.

Pokud jste náročnější, určitě oceníte fitness hodinky, které toho umí daleko více. Hodinky mají dotykový LCD displej, jsou vodotěsné, dokáží Vám mimo jiné měřit také krevní tlak, srdeční aktivitu, umí upozorňovat na sociální aktivity (facebook, twitter, email apod.), jde zkrátka o chytrého a výkonného pomocníka, kterého na své ruce ani neucítíte. Na AliExpress seženete hodinky již od patnácti dolarů, stačí vyhledat Fitness Watch.

Pokud se chcete dále inspirovat, zadejte si do vyhledávače na AliExpress slovo Running, zobrazí se Vám produkty, které mají s během cokoli společného. Nabídka je obrovská.

Zaujalo Vás něco z našich tipů? Pokud ne, tak nezoufejte! Na Aliexpress najdete cokoli Vás napadne (i to, co by Vás nikdy nenapadlo), ať už ze sportovní kategorie, či z jiného sortimentu. Plnou Peněženku nemusíte využívat pouze na nákupy na AliExpress, portál spolupracuje s více než 450 eshopy. Najdete zde velké a známé, ale i menší a specializované. Pořiďte si sportovní vybavení s cashbackem třeba na eshopu Sportobchod.cz, inSPORTline.cz či D-sport.cz, a pokud Vás nákupy s cashbackem zaujali, mějte na paměti, že s cashbackem nemusíte nakupovat pouze sportovní potřeby, ale s úsporou seženete vše! Registrujte se zdarma ještě dnes a užijte si výhodné nákupy.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Běhání pro lepší zdraví