Menu
Úvod  ›   › 

Top trendy v bydlení pro rok 2018

Rok 2018 je tady a s ním i nové trendy, které se netýkají pouze oděvní sféry, ale i bydlení. Někdo se nechává překvapit, jiný jde tomu naproti a zjišťuje, co bude v kurzu. Pokud i vás zajímá, co letos pofrčí v bydlení, pak jste tady správně.

Někdo se rád obklopuje věcmi, které mají už něco za sebou, někdo naopak - zbožňuje novinky. Pokud i vy milujete novoty, máte se na co těšit.

Zdroj:Trendy v bydlení

Geometrické tvary nebo kytky...

Vyhledávané budou (a už vlastně i jsou) čtverce, obdélníky, trojúhelníky apod. Zkrátka geometrické vzory. Promítnou se na bytovém textilu, jako jsou koberce, běhouny, polštáře, závěsy, rolety. Ale i na dlažbě, tapetách či samotné výmalbě. Jenže ne každého tento styl uchvátí. Proto je tady ještě možnost volby. Oblibě se rovněž budou těšit květinové vzory, které se na předních příčkách drží už nějakou tu sezónu.

Materiály...

Interiérům zařízeným v moderním duchu budou vévodit materiály, jako je železo a kov, sklo, zrcadlové plochy. Ovšem pozor na přehršel tohoto nábytku, ať to u vás není jako v ledovém království. Aby se neubralo nic z útulného domácího prostředí, vystačí bohatě dva kusy takového nábytku. Pokud se vám líbí skleněné stoly s kokovou konstrukcí, pak si běžte honem nějaký opatřit. Železo dodá tvrdost, kdežto sklo něžnost a křehkost. Těšit se rovněž můžete na nové vitríny a lustry.

Barvy...

Barvy by člověk měl volit především podle toho, jak na něj působí, aby se cítil doma co nejlépe. Tudíž vyberte takovou, která krásně doplní bytové zařízení. Pokud přeci jen toužíte po módní barvě, pak to bude tmavě švestková, šeříková, modrá, ale nadále bude absolutní jedničkou barva šedá, která se dobře kombinuje a snese i s ostatními barvami, bílá a bílá káva.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články