Menu
Úvod  › 

Jak dostat kousek přírody do interiéru?

Přírodu miluje mnoho lidí. Nejenom že se doporučuje čas od času vyrazit na výlet, nebo na procházku. Pokud je něco, co se také poměrně hojně doporučuje, je to snaha o to, mít kousek přírody i v interiéru. Jak toho dosáhnout? Možností je několik. My se společně na několik z nich podíváme.

Květiny jsou jasným hitem

Nejprve začneme klasikou, a to v podobě květin. Právě pomocí nich můžete přírodu do svého domu nebo bytu dostat. Samozřejmě máme na mysli ty v živých podobách. Sice se o ně bude nutné starat, ale odměnou vám bude jejich krása, nebo vůně. Ideální je držet se tří osvědčených postupů, kam se řadí:

  • Květina v květináči
  • Květiny ve váze
  • Květina v moderním chytrém truhlíku

Slunečnice

Co takhle samolepku na zeď?

Květina nemusí být nutně jenom živá. Podívejme se na další možnost, jak dostat kousek přírody do vašeho interiéru. V tomto směru doporučíme samolepku na zeď. Moderní trend, který slouží k eliminaci toho, aby vaše stěny byly příliš prázdné. Trendy samolepky na zeď do ložnice jsou typickým příkladem cesty, kterou se můžete vydat. Svou stěnu v ložnici můžete ozvláštnit třeba různými samolepkami v podobě květin, stejně jako rozkvetlých stromů, nebo jenom jejich siluet. Výběr možností je bohatý. Samozřejmostí je i snadné nalepení, nebo kvalita samolepek.

Hitem jsou i zajímavé fototapety

O co se jedná? O zajímavou fotografii přírody, která byla vytištěna na velkoformátovou samolepící tapetu. Tu následně můžete nalepit na velkou plochu vašeho interiéru - třeba na celou stěnu. Rázem můžete mít v místnosti třeba rozkvetlou louku, nebo ovocný sad. Hitem se ale stávají i jiné motivy, jako nádherné fototapety s květinami do domu. A kam je umístit? Oblíbeným místem jsou jak již zmíněné ložnice, tak to mohou být i moderní obývací pokoje. Dobrým tipem na umístění je třeba prostor za čelem postele, nebo prostor za vaším gaučem.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články