Menu
Úvod  › 

Vybíráme závěs a záclonu. Jak na to?

Chcete vylepšit svůj interiér moderním doplňkem, který vám zároveň zabezpečí i trochu více soukromí? Pokud ano, je ideální možností zvolit například závěs, stejně jako záclonu. Podívejte se společně s námi na to, jak správně vybírat.

Nejprve je třeba, abychom měli skutečně z čeho vybírat. V tomto směru doporučíme jak závěsy, tak i záclony od Peknezaclony.cz. Jedná se o internetový obchod, který je zárukou toho, že budeme mít jistotu nejenom bohatého výběru, ale budeme mít jistotu také dobrých cen. I to je pro nás jednou z důležitých věcí.

Design je základ

Ani ten bychom rozhodně neměli podceňovat. A to z toho důvodu, že díky tomu máme jistoty spojené především s tím, že můžeme náš interiér i zajímavým způsobem vylepšit. Pokud se podíváme na možnosti samotného designu, potom hraje roli:

  • Použitý materiál.
  • Konkrétní barevné provedení.
  • Jednotlivé motivy.

Podíváme-li se na současný sortiment, dá se říci, že nás rozhodně nezklame. Zvláště proto, ž ho nelze srovnávat s minulostí. Moderní závěsy se dokonale hodí i do nových nebo zrekonstruovaných interiérů. A to s jistotou toho, že budu skvěle ladit s celkovým nádechem místnosti, stejně jako mohou vytvořit i elegantně vyhlížející kontrastní prvek.

Správná velikost je základ

Máte vybráno s ohledem na samotný design? Pokud ano, rozhodně nezapomínejte na další důležitou věc. Tou není nic jiného, než správná délka. Dnes už se můžete vydat dvěma hlavními cestami. Buď budete vybírat podle standardizovaných kusů, nebo půjdete cestou individuální a necháte si závěs, nebo záclonu vyrobit přesně na míru. V obou případech nezapomínejte vše dobře rozměřit. Primárně je to samotná délka, a dále je to samozřejmě také celková šířka. Pokud budete mít provedení větší, rozhodně není problémem vše následně jednoduše upravit na menší velikost. Pokud ale objednáte menší, je to neřešitelný problém a je nezbytné vše objednat znovu.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články