Menu
Úvod  › 

Vysoký výkon a přesto nízká spotřeba

LED halogen je již několik let symbolem vysokého výkonu ale přesto úsporného provozu. Je to dáno technologií, která se pro osvětlení tohoto typu využívá. LED technologie je známá svým efektivním provozem, a to za všech okolností.

Využít potenciálu tohoto svítidla může naprosto každý, a to při nejrůznějších příležitostech. LED osvětlení obecně je universální a díky mnoha různým variantám jej můžete umístit jak do své domácnosti, tak do exteriéru. Pokud jde o využití LED halogenu, možnosti jsou taktéž velmi široké. Protože však LED halogen nabízí vysoký výkon za nízké ceny, určitě se vyplatí tohle svítidlo umístit jako nonstop osvětlení výloh, billboardů a podobně.

Efektivita v každém smyslu využití

LED reflektor je báječným typem světla, které dokáže zastat výkon mnoha jiných, podobně vypadajících svítidel. Díky revoluční LED technologii je však provoz těchto svítidel několikrát levnější, než je tomu v případě klasických halogenových svítidel anebo reflektorů. Právě proto se pro LED osvětlení rozhoduje stále více zákazníků. Osvětlení průmyslových prostorů, výloh či výstavních ploch nikdy nebylo možné vyřešit tak efektivně, jako právě s tímto osvětlením.

Jaké výhody lze očekávat od tohoto svítidla?

 

  • Možnost nepřetržitého provozu

 

 

  • Životnost až 50 000 hodin, poté snížení svítivosti

 

 

  • Provoz bez potřeby údržby

 

 

  • Neomezený počet spínacích cyklů

 

 

  • Úspora až 80% spotřeby elektrické energie

Jak můžete vidět, výhod LED osvětlení reflektorového typu je skutečně mnoho. O efektivitě tedy nemá žádný smysl diskutovat, neboť je zcela nezpochybnitelná. Začít svítit výhodně, výkonně a efektivně nikdy nebylo tak jednoduché a dostupné, jak to je s tímto kvalitním světelným zdrojem. Revoluce ve svícení je tady, proto se ji neváhejte akčně chopit a vyřešte otázku průmyslového či exteriérového svícení naprosto efektivně.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články