Menu
Úvod  › 

Řežeme, stříháme, krájíme: Poznáte opravdu kvalitní čepel?

Nejen v průmyslových halách se každodenně pracuje s noži, řezáky, nůžkami a dalšími ostrými nástroji. A takové nástroje musí být spolehlivé a kvalitní. Protože jen tak zajistíte ten správný výsledek. Poznáte nástroj s kvalitní čepelí? A víte kde ho pořídit?

Kleště a nože na kabely

Když přijde na řezání či stříhání kabelů, není radno kvalitu nástroje podceňovat. Mezi profesionály jsou velmi oblíbené kleště a nože na kabely německé značky WEICON. Jsou vyrobeny z kvalitního tvrzeného plastu a opatřeny speciálními břity, které zajišťují dlouhou životnost odizolovacího nástroje.

Zdroj:Bezpečnostní nože

Tip: Kromě klasických nožů na kabely se podívejte také na nabídku oblíbených automatických kleští na kabely, nástroj pro lisování dutinek a nůž s možností zafixování čepele pro vyšší bezpečnost při práci.

Při řezání je bezpečnost na prvním místě

Při práci s opravdu ostrými nástroji není opatrnosti nikdy nazbyt. Proto by na žádném pracovišti neměly chybět bezpečnostní nože, které automaticky zasunou ostří nože při ztrátě kontaktu s řezaným materiálem. Případně je jejich ostří bezpečně umístěno a zakryto.

Tip: Všechny bezpečnostní nože, které najdete na techni-eshop.cz mají komfortní ergonomicky tvarovanou rukojeť pro pohodlí při práci. V nabídce najdete také různé typy bezpečnostních nožů např. pro řezání různých obalových materiálů, nože pro začišťování a podlahářské nože.

Stříhání plechu nikdy nebylo jednodušší

Sháníte kvalitní ruční nůžky na plech? Pak vsaďte na prověřené značky, které vám zajistí jen ten nejlepší výsledek. K tomu nejlepšímu, c můžete v tomto segmentu pořídit, patří značka KRETZER z německého Solingenu, oblíbené řemeslnické nůžky Stanley i nůžky tradičního českého výrobce ROSTEX.

Tip: Na techni-eshop.cz pořídíte nůžky na plech s ergonomicky tvarovanou rukojetí pro pohodlnou práci, se kterými můžete pohodlně stříhat také pletivo, plasty, kůži a další podobné materiály.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články