Menu
Úvod  › 

Pořiďte si vysněný sprchový kout

Součástí většiny moderních koupelen jsou sprchové kouty. V dnešní době se již dávno nejedná pouze o účelovou záležitost. Čím dál tím větší důraz je kladený totiž také na stylovou stránku. Sprchové kouty tak představují spojení efektivity a designu.

Rekonstruujete-li koupelnu, případně vybavujete-li novou koupelnu v novostavbě, máte široké možnosti. Dovolené je prakticky cokoliv. Zapomeňte tedy na limity a omezování. Sprchové kouty mohou hravě splnit vaše nároky a požadavky. Jsou nabízeny v širokém sortimentu, naprosto každý, ať již upřednostňuje jakýkoliv styl interiérových prostorů, si přijde na své.

Samostatný sprchový kout nebo kombinace s vanou

Především v závislosti na rozměrových vlastnostech té či oné koupelny je možné při jejím vybavování přemýšlet buď pouze o realizaci sprchového koutu - standardně v menších koupelnách, nebo jejich začlenění do větších koupelny v kombinaci s vanou.

Pokud k tomu máte prostorové možnosti, jednoznačně se doporučuje spíše kombinace sprchy s vanou.

Sprchové kouty v mnoha provedení

Sprchové kouty seženete v nejrůznějším provedení. Liší se jak velikostí, tak i tvarem. Samozřejmě, že každý sprchový kout nabídne jiný design. Při výběru je důležité pamatovat i na ostatní koupelnové prvky. Mějte na paměti, že by mezi sebou mělo vše ladit a společně tak vytvářet líbivý a účelový celek.

Sprchové dveře

Ke každému modernímu sprchovému koutu neodmyslitelně patří i sprchové dveře. Oddělení koutu od koupelny prostřednictvím závěsu představuje zastaralou záležitost. Sprchové dveře lze pořídit opět v široké paletě provedení. Jednotlivé modelové řady se od sebe liší například systémem otevírání, materiálem výplně, ale samozřejmě také rozměrovými vlastnostmi.

Sprchové sety pro dokonalou relaxaci

Pokud máte vybraný sprchový kout, zbývá ho obvykle vybavit kvalitní sprchovým systémem. Aktuálně se nemusí jednat pouze o klasickou sprchu. Obrovský boom zažívají zejména sprchové sety. Rozhodnete-li se pro jejich pořízení, dostanete do rukou všechny prvky, které se kdykoliv postarají o dokonalou relaxaci. Kromě sprchy si můžete dopřát tzv. tropický déšť, který zajistí hlavová sprcha.

Nakupujte se zárukou spokojenosti

U vybavení koupelny je nesmírně důležitý požadavek na kvalitu. Chcete-li mít záruku spokojenosti, nemusíte nikam chodit a být omezeni pouze na omezené možnosti kamenných prodejen. Stačí sednout k počítači a navštívit web na adrese levna-koupelna.cz - zde seženete všechno, co si jen můžete do koupelny přát. Samozřejmostí je důraz na jednotlivé detaily. V nabídce jsou jak dílčí značkové komponenty, tak i sestavy. To vše za přijatelnou pořizovací cenu a s důrazem na rychlost vyřízení a doručení objednávek.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články