Menu
Úvod  › 

Vypínače nejsou jenom praktickým, ale i estetickým doplňkem interiéru

Chcete, aby vaše bydlení vypadalo skutečně dokonale? Odborníci doporučují zaměřit se na každý detail. A my s nimi souhlasíme. Jedním z prvků, na který se společně podíváme, jsou vypínače. Na první pohled praktická nezbytnost, kterou budete ovládat světla ve vašem domě, nebo bytě. Na druhý pohled estetický doplněk, který může interiér vylepšit a tak je důležité mu věnovat pozornost.

Udělejte si jasnou představu s online aplikací pro výběr vypínače

Je jasné, že vypínač umístěný v katalogu může vypadat zcela jinak na produktovém listu, a zcela jinak na zdi vašeho bytu. Proto je dobré mít před koupí jasnou představu o tom, jak bude vypadat právě u vás. Kupovat si jeden vypínač a zkoušet to na vlastní zdi není ani praktické, ani ekonomické. Lepší je vydat se modernější a jednodušší cestou. Jakou? Pomůže vám web Domovnivypinace.cz. Ten je unikátní v tom, že si online vyberete konkrétní typy vypínačů od českého výrobce OBZOR, které následně můžete virtuálně vyzkoušet na různých typech zdí, včetně možnosti nahrát fotografii i vašeho interiéru. Ideální cesta, jak získat potřebnou představu, jaké vypínače se vám budou hodit, a které spíše nikoliv.

Zdroj:Vypínač Decente - drevo

Na co hledět při výběru vypínače?

Vypínače se nevybírají každý den. Proto vám poradíme i to, na co při výběru vypínačů hledět a co aktuálně letí. Začít musíme hlavními parametry výběru. Zde je třeba mít hrubou představu o barvě rámečku a krytky jak z pohledu barvy zdí a stylu interiéru, tak i materiálu. Už to není jenom plast, trendem jsou také sklo, kov, keramika, nebo dřevo. S moderními vypínači z OBZORU chybu neuděláte. A kdo hledá něco skutečně originálního, ten může zvolit vypínač v "retro" designu. Pokud jste v minulosti bydleli v domě, kde se rozsvěcelo otočením vypínače, můžete si tuto vzpomínku přesunout i do vašeho nového bydlení. I toto je cesta, kterou se lze vydat, pokud se chcete vyhnout klasice. Podnikový eshop OBZORU s vypínači najdete zde: www.obzor.cz/eshop.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články