Menu
Úvod  › 

Uspokojení ženy ve třech krocích

Co se sexu týká, každý muž si přeje uspokojit ženu v posteli a stát se pokud možno tím nejlepším. Vědomí, že muž splnil bezvadně svůj úkol, přinese i notnou dávku sebevědomí. Ženy to mají s dosažením orgasmu ve srovnání s muži mnohem složitější. Z tohoto důvodu vám přinášíme tři tipy, jak zaručeně uspokojit ženu a navnadit jí na další sexuální zážitek. To, co se nám líbí, rádi opakujeme. Naše rady vám dopomůžou k tomu, aby po vás toužila a chtěla si ten úžasný prožitek zopakovat.

Dopřejte jí čas

Ženy jsou jiné než muži a rády si užívají polibky, doteky a příjemné masáže. Ne každá žena si vysloveně potrpí na předehře, ale většinou tomu tak skutečně je. Pokud není už dotyčná žena nažhavená, pak bude vaším úkolem č. 1 jí připravit. To se vám vyplatí v následujících bodech. Pokud byste totiž hned skočili na věc, buďto se uděláte dříve než ona nebo se pořádně namakáte, aby i partnerka dosáhla orgasmu. Pamatujte tedy na toto zlaté pravidlo a dopřejte své milé čas. Škádlete jí, hlaďte, povídejte si - veďte erotickou konverzaci a zahrňte jí žhavými polibky. K tomuto ještě přidejte malý zákusek v podobě podpory jejího sebevědomí, ale to už je druhý bod.

Zvedněte její sebevědomí

Nezřídka ženy ztrácí jistotu, když se mají před mužem objevit v Evině rouše. Velmi často se zabírají otázkami, zda nejsou tlusté, mají hezká prsa, jestli nemají velké břicho či zadek a co řeknete na to, že má nějaké strie nebo celulitidu. I kdybyste neviděl nic, ona je přesvědčená, že jí má. Všechny tyto obavy odvádí myšlenky a oddalují orgasmus. Zkuste jí pomoci odpoutat se od zbytečné kritiky jejího těla a dejte jí pocit, že je pro vás bohyní. Obdivujte její kůži, křivky, vůni, hlas, oči, vlasy, řasy a co vás napadne. Ukážete-li jí svůj zájem, posílíte její ženskost a rozptýlíte její zbytečné obavy.

Setrvejte

Ženám trvá mnohem delší dobu, než se dostaví orgasmus. Proto trénujte a oddalujte vaše vyvrcholení na maximální možnou míru. A až se tak stane a oba budete spokojení, věnujte jí pozornost. Převalením se na druhý bok a usnutím nebo okamžitým odchodem do koupelny moc velký dojem neuděláte.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Články o sexu