Menu
Úvod  › 

Jak na problémy s vaší velikostí?

Jste muž a stejně jako většinu ostatních vás trápí problémy s velikostí vašeho penisu? Pokud je tomu skutečně tak, přinášíme vám několik rad, které vám jistě pomohou.

Prvním naším osvědčeným tipem, jak na prodloužení penisu, je cesta spojená s výživovými doplňky. Jedná se o speciální přípravky, které mají za cíl zlepšit prokrvení vašeho penisu. A právě to je cesta k jeho větší velikosti. Velkou výhodou této cesty je určitě pohodlnost, jelikož stačí pravidelně konzumovat speciální tablety. Druhou cestou jsou poté speciální extendery, popřípadě cviky.

Jaký výživový doplněk je ten pravý?

Možné cesty jsme si zmapovali a tak se podívejme na první z nich. Ta je spojena s výživovým doplňkem. Zde stačí pravidelné užívání, díky čemuž se penis výrazně prokrví a díky dlouhodobému působení se také zvětší. Pokud hledáte i konkrétní tip na výrobek, zkuste oblíbený produkt Xtrasize. Ten vás rozhodně nezklame jak přírodním složením, tak i jednoduchostí užívání. Zapomenout přirozeně nesmíme ani na vedlejší účinky, které nejsou žádné. Potěší i naprosto unikátní složení, kam můžeme zařadit:

  • Prášek z Horny Goat
  • Aminokyseliny L-arginine HCl
  • L-carnitine fumarate,

Jak správně cvičit?

Stejně jako dokážeme procvičit a posílit v podstatě jakýkoliv sval na našem těle, dokážeme posílit i penis, díky čemuž dosáhne mnohem lepší délky. Cviky na zvětšení penisu jsou přitom velmi jednoduché. Postup je podobný, jako při klasickém dojení. Je třeba penis zmáčknout v oblasti kořene a následně protlačit krev do přední části. Roli zde hraje hlavně pravidelnost, jelikož právě ta má vliv na úspěch.

To poslední, co nesmíme opomenout, to jsou zmíněné extendery. Zde mluvíme o nejúčinnější možnosti. Jedná se o speciální mechanismus, který máme nasazený na penisu a který ho tak může prodlužovat v podstatě 24 hodin denně. Kromě zvětšení dokáže eliminovat i případné zakřivení, které je také velmi častým problémem mnoha mužů.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Články o sexu