Menu
Úvod  › 

Největší chyby, které děláte při líbání

Připadá vám, že na líbání není nic složitého? Omyl. I když vám to možná neřeknou přímo, muži některé chyby při líbání nemohou vystát. Čtěte, které to jsou.

Muži si nejčastěji stěžují na to, že ženy neví, jak líbat, jsou příliš pasivní nebo naopak příliš agresivní. A přitom líbání přestavuje vynikající předehru pro sex. Zkuste odstranit zbytečné chyby, kterých se ženy často dopouštějí.

1. Příliš rychle

Možná jste se dívala příliš často na romantické filmy a domníváte se, že čím rychleji mu vrazíte jazyk do pusy, tím víc mu dáte najevo svou vášeň. Navíc jste také možná podlehla dojmu, že muži milují rozhodné ženy, které je téměř znásilní. Vášeň je fajn, ale pokud mu vrazíte jazyk hluboko do krku na první schůzce, koledujete si o průšvih. Dejte vašemu vztahu čas a zpočátku vám přijde vhod trochu zdrženlivosti.

2. Příliš hluboko

Možná zacházíte jednoduše příliš daleko. Uvědomte si, že váš jazyk skutečně není lékařský nástroj na vyšetřování krku a nemáte jím prozkoumat jeho krční mandle. Jazyk zasunutý hluboko do krku skutečně není příliš sexy a k vášni má hodně daleko. Jazykem vsunutým lehce mezi zuby a pootevřené rty dosáhnete mnohem lepšího efektu.

3. Příliš vlhce

Spolehněte se, že muž, který po polibku s vámi bude potřebovat ručník, zcela určitě nebude cítit potřebu po opakování tohoto zážitku. Neotevírejte při líbání ústa příliš doširoka a snažte se příliš neslintat. Možná vám to přijde samozřejmé, ale uslintané polibky vévodí žebříčku mužských stížností.

4. Příliš agresivně

Polibek není boj a rozhodně se nesnažte za každou cenu stylizovat do role dominantní dobyvatelky. Snažte se vnímat jeho rytmus i potřeby, vycházejte mu vstříc, nechte ho převzít iniciativu a poté si zase role vyměňte. Pokud se ho budete snažit jazykem "bičovat", spíš ho vyděsíte než vzrušíte.

5. Příliš pasivně

Styl líbání "leklá ryba" je typicky ženskou chybou. Možná máte pocit, že pokud mu povolíte přístup do svých úst, udělala jste pro něj maximum. Jenže muži si velmi často stěžují na to, že ženy pouze otevřou ústa a očekávají, že muž obstará zbytek.

6. Příliš zaměřená na rty

Líbání je fajn. To uznává dokonce i většina mužů. Nicméně stejně tak by většina z nich ocenila, kdybyste se tvrdohlavě nezaměřovala jen na rty a dokázala jste svá ústa použít k obšťastnění i dalších částí jeho těla.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 1/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Články o sexu