Menu
Úvod  › 

4 tipy jak okořenit sexuální život

Do každého vztahu po čase vkrade nuda a stereotyp, proto není žádná ostuda přiznat si to a začít s ním něco dělat. Rozhodně nemusí jít o žádné šílené změny, mnohdy stačí drobnosti a rozhodně pomůže i rozhovor s partnerem, co by si přál, co by rád změnil, ubral nebo přidal. Sexuálního koření existuje nepřeberné množství a záleží jen na vás dvou, čemu dáte přednost.

Zkuste masáž

Smyslný dotek je něco, co dokáže rozpálit každého, obzvlášť v kombinaci s voňavým olejíčkem či krémem a na místech, která jsou pekelně erotická. Masáž nejenže uvolní napětí, promasíruje ztuhlé svaly, ale navodí pocit spokojenosti - je to ideální předehra, kterou řada mužů tak nerada dodržuje.

Zdroj:Sexuální život

Změna polohy

Zepředu, z boku, ze zadu a tím to u vás hasne? Zkuste měnit polohu i místo. Namísto postele v ložnici zkuste sex v sedu na židli v kuchyni či na kuchyňském stole. Zkrátka milujte se jinak a jinde, než jak jste zvyklí. Zvolte místo, kde se budete cítit dobře a kde vás to bude vzrušovat. Zatímco někdo rád bezpečí, druhého vzrušují spíš místa, kde by mohl být nachytán - například okenní parapet. Prostě experimentujte s polohami i místem.

Hříšné hry

Zkusit můžete svlékací poker, hru na nezbednou žačku, která dostane na holou, na sekretářku, pacienta a sestřičku, cokoliv vás napadne. Hry nemusíte hrát jen doma, ale i venku, kdy jakože sbalíte kočku v baru a odvedete si ji do svého doupěte hříchů, případně na stopařku, kterou divoce pomilujete v autě.

Milujte se u zrcadla

Milování se před zrcadlem je velmi vzrušující. Myslím, že za tu dobu, co jste spolu, už není důvod se ostýchat - znáte svá těla dokonale. Jestliže máte přeci jen zábrany, udělejte v místnosti přítmí, že budou vidět siluety, ale ne úplné detaily, případně se natočte do takového úhlu, ať necivíte sobě do tváře.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Články o sexu