Menu
Úvod  › 

Sex ve třech: Pravidla, která musíte respektovat

Ve vaší posteli přistály dvě ženy a vy stojíte před uskutečněním svého pubertálního snu o sexu ve třech. Tady jsou pravidla, která musíte dodržovat, pokud nechcete, aby vám hromadný sex rozbil dosavadní vztah.

Konečně se vám podařilo přemluvit svou partnerku k sexu ve třech a teď máte pocit, že už vás budou čekat samá pozitiva? Omyl. Sex ve třech s sebou nese spoustu úskalí, která musíte respektovat a předem znát, pokud nechcete, aby se o ně váš vztah roztříštil. Sex ve třech totiž zdaleka není jen obyčejnou souloží; vyžaduje mnohem víc představivosti, citlivosti i ohledů. Vyhněte se hloupým, zbytečným chybám a užijte si zhmotnění svých tajných přání!

 

Existuje několik druhů sexu ve třech, ale většina mužů si pravděpodobně nejvíc užije sex se dvěma ženami; pokud jedna nebo obě z nich projevují bisexuální sklony, jde o značku ideál. Jenže čím větší je vaše potěšení z této konstelace, tím problematičtější se může jevit vaší partnerce. Tady jsou základní pravidla, která se vám skutečně vyplatí respektovat.

1. Určete pravidla

Je logické, že každý z účastníků hromadného sexu má o jeho průběhu své vlastní představy, rozdílné osobní hranice i očekávání. Velmi se vám proto vyplatí stanovit a domluvit se na pravidlech, která budou akceptovatelná pro vás všechny.

Zejména se domluvte se svou partnerkou, co je pro vás ještě tolerovatelné a kam už ve svých hrátkách nechcete zajít. Vždy je nutné domluvit se na pravidlech předem, protože i když na to v hodině H přistoupí, můžete se vsadit, že vám to po aktu vyčte a možná, že to bude právě ten důvod, který rozbije váš vztah. Nechte si konkrétně pojmenovat věci, které už není ochotná respektovat (může to být například líbání druhé ženy, její orální uspokojování apod.).

Pokuste se ji pochopit. Každá žena bude velmi pravděpodobně pociťovat alespoň minimální žárlivost, takže i uprostřed nejvášnivějšího sexu se pokuste věnovat víc pozornosti své vlastní partnerce. V opačném případě si zaděláváte na velké problémy. Stejně tak se pokuste nedodávat si odvahy přemírou alkoholu, sice budete možná uvolněnější (spíš vám bude všechno jedno), ale váš sexuální výkon bude s největší pravděpodobností skutečně žalostný.

2. Nebuďte sobec

I když vás možná sex ve třech láká především představa, že vám dvě ženy budou věnovat maximální a stoprocentní pozornost, ve skutečnosti to tak zřejmě nebude. Velkou část vašich hrátek se vaše společnice budou věnovat jedna druhé. Pokuste si to nebrat osobně a neurážet se. Místo toho zapojte do hry svá ústa, ruce a další tělesné části. Tak se vmísíte mnohem efektivněji, než když se uraženě stáhnete do koutku.

Stejně tak neočekávejte nic zvláštního a nevstupujte do sexu ve třech se skálopevnou představou, že si užijete nejvíc orálního (anální, nebo jakéhokoli jiného) sexu ve svém životě. Nechte situaci volně plynout a berte to, co se vám zrovna nabízí.

3. Zabavte se

Je celkem možné, že nastanou situace, kdy se vaše partnerky budou věnovat jedna druhé a vy budete mít momentální pocit, že jste tady jaksi navíc. I tehdy však máte spoustu možností, co můžete dělat. Laskejte jejich prsa, stehna nebo vagínu, líbejte je, rozpalte je orálním sexem. Situace se jistě brzy obrátí a vy budete zpátky ve hře.

4. Úskalí penetrace

Jakmile do ženy proniknete, navazujete s ní intimní pouto na zcela jiné úrovni, než je líbání, laskání a hlazení. Ujistěte se proto předem, že ani jedné z žen tato představa nevadí. Ani v případě, že s jednou ženou souložíte, nezapomínejte věnovat svou pozornost té druhé. Stále jí můžete líbat, hladit, dívat se jí do očí a podobně. Stejně tak se pokuste přizpůsobit tempo soulože jejich vzrušení; nemusíte samozřejmě dosáhnout orgasmu všichni společně, ale vaše akcie výrazně stoupnou, pokud jej dosáhne každý ze zúčastněných.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 4/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Články o sexu