Menu
Úvod  › 

Největší sexuální mýty o mužích

Když přivedete muži k ejakulaci, přivedla jste ho zároveň k vyvrcholení. Muži považují předehru za zcela zbytečnou věc. Čtěte, jaké další mýty o mužské sexualitě kolují tvrdohlavě mezi ženami.

Můžete se považovat za bohyni sexu a femme fatale. Dost možná, že vás za ní považuje i většina mužů. To ale neznamená, že jste imunní vůči pevně zakořeněným mýtů a povídačkám o tom, jak to má se sexem silnější pohlaví. Tady je přehled nesmyslů, které si o mužích s oblibou myslí většina žen.

Máme vždy chuť na sex

Těžko říct, kdy se do obecného podvědomí dostal ten nesmyslný stereotyp, že muž je vždy nažhavený, připravený k akci a jeho něžné polovičce je vyhrazeno cudné odmítání a bolest hlavy. I když to možná bude pro mnohé příslušnice něžného pohlaví překvapením, nejsme roboti. Stejně jako vy můžeme mít starosti, stres v práci, bolet nás hlava a dokonce nemusíme mít ani na sex chuť. V takovém případě nám příliš nepomůže, pokud se zamknete v koupelně a budete nás přes dveře hlasitě obviňovat, že už vás nemáme rádi stejně jako dřív.

Nikdy nepředstíráme orgasmus

Ano, máte pravdu, že to neděláme tak často jako vy (podle výzkumů čtyřikrát méně než vy), ale zdaleka ne všichni muži jsou schopni dosáhnout orgasmu při klasické vaginální penetraci. Mnoho z nás dává přednost raději ruční práci, kterou dovršíme milování s vámi. A neberte si to osobně.

Navíc ejakulace a orgasmus rozhodně nejsou totéž a nemusí se vyskytovat ve stejný okamžik. Někteří z nás dosahují orgasmu bez ejakulace.

Chceme jen ženy s perfektním tělem

Útlý pas a ňadra dmoucí... Možná jste také propadla mediální hysterii a nabyla jste dojmu, že pokud nevypadáte jako klon barbie, nejste dostatečně atraktivní. Samozřejmě, že se na polonahé modelky kdykoli rádi podíváme, ale pak je zase vykážeme do říše fantazie a vrátíme se zpátky na zem. Mnohem víc než po dlouhých blonďatých vlasech a prsou velikosti D toužíme po partnerce se smyslem pro humor, inteligencí a tolerancí. Věřte tomu, že velikost vaší podprsenky je nám celkem fuk.

Jsme promiskuitnější než vy

Jasně, že nám dělá dobře, když o nás nějaká žena projevuje zájem a rádi flirtujeme, ale vy jste na tom stejně, ne? Flirtování a sex jsou ale dvě úplně rozdílné věci. I když se nám líbí i jiné ženy než vy, neznamená to, že bychom s nimi ve skutečnosti chtěli něco mít. Kvalitního dlouhodobého vztahu si umíme vážit stejně jako vy.

Nestojíme o předehru

Přesvědčení, že nemáme rádi úvodní doteky a mazlení před sexem, je naprostý nesmysl. Ovšem, že někdy jdeme raději na věc a preferujeme rychlou akci. Rozhodně si však nepřejeme, aby se všechny erotické radovánky odbývaly jen tímto stylem. Umíme si užít romantickou předehru stejně tak dobře jako vy.

Pokud při sexu selžeme, znamená to, že nás nepřitahujete

Jak už jste si mohla přečíst výše, nejsme roboti. Ženy mají bohužel tendenci dělat rychlé soudy a pokud při sexu selžeme, okamžitě z toho vyvodí neuvěřitelně spletité závěry. Získají pocit, že nás nepřitahujete, máme milenku, chceme vás opustit a podobně. Uvědomte si však, že penis je velmi citlivé ústrojí a starosti, stres, únava, nemoc, či jakékoli další negativní faktory se na něm velmi podepíší. Navíc můžete vsadit své boty, že my své sexuální selhání neseme mnohem hůře než vy.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Články o sexu