Menu
Úvod  › 

Rady pro smutné pány - jak prodloužit pohlavní styk?

Na rozdíl od mužů, kteří jsou rychle připravení i "odbavení" jsou na tom ženy přesně opačně. Než se nažhaví, chvíli trvá a než přijde jejich slastná chvilka také. Právě to může být kamenem úrazu pro mnohé muže. Dvě minuty a finito - milostný problém současnosti.

Světoznámý odborník/urolog Harry Fisch šokoval svět informací, že 45 % mužů má orgasmus do dvou minut. Mnoho mužů tuto situaci řeší tím, že se nejdříve věnuje své partnerce a teprve, kdy zazní z jejích rtů poslední vzdych, uspokojí sami sebe. Je to tak správně?

Zdroj:Pohlavní styk

Samozřejmě, pokud to oběma takto vyhovuje. Masírujte se, hlaďte se, dotýkejte, líbejte, používejte erotické pomůcky a vyzkoušet můžete i společnou masturbaci. Jedná se o příjemnosti, které zachovají několik hodin intimní atmosféru a nenechají vás v nečinnosti.

Jak prodloužit pohlavní styk?

  • Pokud je na vině přílišná citlivost, mohou pomoci kondomy, které citlivost zmírní.

  • Další možností je trénink v podobě častějšího sexu. Pravdou je, že pokud muž nemá dlouho pohlavní styk, dosáhne orgasmu mnohem rychleji než ten, který spí s partnerkou denně. Pokud vaše partnera nechce sex denně, budete muset použít svou ruku, případně využít služeb masérky v erotickém salonu. Nenabádáme vás k nevěře!!! Ale trénink je trénink.

  • Omezení alkoholu by mělo být v takovém případě samozřejmostí. Zatímco někomu způsobí alkohol rozvernou náladu, druhému přivodí únavu, ospalost, žádnou výdrž a ještě penis může zvadnout.

  • Sekněte s kouřením. Máte-li problémy v oblasti sexu a jste kuřák, tak se rozmyslete, zda je lepší si zapálit nebo zasunout. Kouření má totiž neblahý vliv nejen na zdraví, ale i výkonnost.

  • Zopakujte si to ještě jednou. Pokud máte problém s výdrží, zkuste se domluvit s partnerkou a sex zkuste na 2x. Podruhé už byste měl vydržet déle. Mezi tím si udělejte malou pauzu, která bude příjemná vám i partnerce.

  • Použijte mastičku. Existují mastičky, které mají schopnost snížit citlivost a oddálit tak ejakulaci.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Články o sexu