Menu
Úvod  › 

10 signálů, že opravdu neumíte líbat

Díváte se jí do očí a cítíte její zrychlený tep. Vy jste nervózní, ona nažhavená. Vaše rty se propojí a vypadá to velmi nadějně. Najednou se něco pokazí a ona přestane. Proč? Co jste udělali špatně?

Tady je deset signálů, které vám prozradí, že by vaše technika líbání skutečně potřebovala vylepšit. Sestavil je magazín Askmen podle ankety mezi více než stovkou žen. Poučte se.

10. Vsune jazyk mezi vaše rty a zase ho rychle vytáhne

Vypadalo to na slibně vášnivý polibek, ale ona se velmi rychle stáhla a očividně se jí do toho znova nechce. Proč? Nejpravděpodobnější vysvětlení zní, že jste na to šli příliš zhurta. Doširoka otevřená ústa, slintání a jazyk hluboko v krku vyžadují zjevně mnohem víc vášně, než má vůbec k dispozici.

9. Přešla na jiné partie

Pokud vás má ráda, ale místo vašim ústům se věnuje raději jiným partiím těla, vypovídá to sice o vašich nedostatcích v líbání, ale nemusí vám to tolik vadit. Ostatně existují důležitější tělesné orgány.

8. Musím ráno brzo vstávat

Většinu času se jeví jako uragán vášně, ale jakmile má přespat u vás přes noc, zařazuje rychle zpátečku. Vaše líbání jí totiž nepřesvědčilo, že může očekávat dobrý sex.

7. Nikdy vás nezačne sama líbat

Nezáleží na tom, jak jsou nebo nejsou plaché, ženy prostě milují intimnosti, mazlení a líbání. Pokud ta vaše nikdy neiniciuje líbání, je to nejspíš proto, že zkrátka netouží po tom, abyste jí jazykem bičoval krční mandle.

6. Je jako Šípková Růženka

Políbila vás jednou a od té doby vždy odvrátí tvář, kdykoli se jí pokusíte políbit. Zkuste se zamyslet nad kvalitou svého dechu i líbací techniky.

5. Rozkousal jste jí rty

Některé ženy skutečně milují, pokud něžně koušete jejich rty. Ale jakmile její rty začnou nabývat rozměrů Angeliny Jolie, buďte si skoro jistý, že příští vášnivý zážitek už prožije s někým jiným.

4. Po prvním polibku se rozhodla, že budete jen přáteli

Je samozřejmě možné, že za tím stojí i jiné důvody, ale mnoho žen se rozhoduje pro další pokračování vztahu na základě toho, jak umíte líbat. Pokud se první schůzka vyvíjela nadějně až do chvíle, než jste jí políbil, je načase se zamyslet.

3. Nikdy vám neskládá komplimenty

Víte přece, že ženy potřebují slyšet, že je vám s ní dobře, že umí líbat, že je v posteli skvělá. Muži jsou na tom stejně a ona to ví. Pokud jste od ní nikdy neslyšeli, jak báječně líbáte a je to s vámi úžasné, je něco v nepořádku.

2. Žvýká nebo chce, abyste žvýkal vy

Pokud usilovně žvýká vždy když dýchnete jejím směrem, nebo vám v podobných situacích cpe žvýkačku, vsaďte své boty, že váš dech nevoní jako růžová zahrada. A to vaší líbací aktivitu do značné míry limituje.

1. Vidíte jí líbat se s někým jiný

Jasnější signál, že líbání, sex s vámi a vůbec vaše společnost není to, co potřebuje, asi těžko dostanete.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Články o sexu