Menu
Úvod  › 

Jaké jsou ty nejzvrhlejší představy mužů?

Zajímalo tě někdy, na co tvůj drahý myslí? Co by rád v posteli zažil a zkusil, jaké jsou jeho touhy? Zeptala jsem se několika mužů, aby se svěřili, co nejzvrhlejšího si kdy představovali a po čem tajně touží. A tady jsou odpovědi!

Marek, 19let: "Asi ta nejtypičtější představa je trojka. Rád fantazíruju o tom, jak mám v posteli krásnou brunetu s krásnou blondýnkou. Obě se mi věnují a já jsem v sedmém nebi. Jednoho dne, až budu mít přítelkyni, ji určitě k něčemu takovému donutím. Jsem si jistý, že tohle není až tak nesplnitelné přání."

Adam, 21let: "Miluji porno, kde vystupují Asiatky. Líbí se mi, jak jsou submisivní, jak si nechají všechno líbit a chlap si s nimi může dělat, co chce. Třeba by to tak ve skutečnosti ani nebylo, ale rád bych si odškrtnul v mém imaginárním seznamu taky jinou zemi než ČR. Některé Asiatky jsou fakt pěkné a sexy. Navíc jsou takové malé a roztomilé."

Lukáš, 23let: "Já si moc rád vždycky vzpomenu na jeden český film, kde vystupuje zrzavá Slovenka. Tahle kombinace je totiž vražedná. Zrzky jsou šíleně sexy a rajcovní. Zatím co slovenština je něžná a krásná. Když to spojíme dohromady, tak mám ideál ženské, s kterou bych vletěl do postele hned. Ale asi si budu muset nechat jen zdát... prozatím."

Dominik, 23let: "Každá má sexuální partnerka byla mladší, než jsem já. Ale vždycky mě lákalo to zkusit se starší a zkušenější ženou. Nějaká nadržená čtyřicítka by byla super! Samozřejmě si představuju nějakou, co na svůj věk vypadá dobře a svěže. Kdyby mě něčemu naučila a vedla mě při sexuálních hrátkách, tak bych se tomu nebránil. Kamarád má hezkou mamku, ale tomu bych to neudělal... asi."

Karel, 25let: "Přestože chlapi bývají v sexu ti dominantní, rád bych to jednou zkusil obráceně. Hledám ženu, která by se toho nebála. Která by uměla zakřičet, poručit mi a popřípadě by použila i nějaké to násilí. Vzrušovalo by mě, kdyby nade mnou měla nadvládu, ale jenom při sexu! Ve vztahu bych tohle určitě nechtěl. Ale holky jsou většinou moc stydlivé a nemají na takové chování odvahu, škoda."

Jan, 26let: "Já osobně nemám nějaké extra zvrhlé představy. Asi bych musel dlouho přemýšlet, abych na něco přišel. Ale co bych si chtěl vyzkoušet, tak nějaký sex na bláznivém místě. Někde, kde by nás mohl někdo nachytat, kde by to bylo vzrušující. Já vím, je to celkem splnitelná představa, ale já bohužel ještě nenašel žádnou, která by do toho šla." Tak tohle byly představy mužů z mého průzkumu. Některé jsou pravděpodobné, jiné méně. Ale kdo ví? V životě je možné cokoliv.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Články o sexu