Menu
Úvod  › 

Rituály, které dělá každá žena před sexem!

Aniž bychom si to uvědomovaly, před sexem pokaždé musíme stihnout hned několik věcí pro náš absolutní klid a pohodlí. Samozřejmě tu nemluvím o nečekaných rychlovkách, s kterými nepočítáš a nic taky v ten moment neřešíš, ale pokud tě čeká rande, po kterém víš, co bude následovat...

Bavila jsem se se svými kamarádkami, jak to mají ony, a shodly jsme se na následujících bodech. Tak jsem zvědavá, jestli i ty to máš stejně!

  • Nejprve míříme samozřejmě do koupelny. Chceme se umýt voňavým sprchovým gelem nějaké sladší romantické vůně, který nám dopřeje příjemný pocit na nahé kůži a my se tak budeme cítit svěží, čisté a voňavé. Některé z nás po sprše jako bonus ještě hydratují tělovým mlékem.
  • I nadále zůstáváme v koupelně, když si musíme oholit celé tělo! Především intimní partie hrají velkou roli (nekouzlíme žádné patvary, ale volíme status hladce oholené), dále nožky a podpaží, však to znáš. Občas zapomeneme nějaký ten chloupek, který pod špatným světlem v koupelně není vidět. Naneštěstí se řízneme nebo se nám udělají pupínky po holení. Prostě pech! Ale to nám nebrání si sex pořádně užít!
  • Kromě umývání vlasů bych ještě zmínila čištění zubů a žvýkání žvýkačky pro svěží dech. Nechceme přeci, aby nám smrdělo z pusy.
  • Každá z nás si pro tuto příležitost chce vybrat nějaké to hezké spodní prádlo (nikoliv vytahané bombarďáky po babičce, které nosíme, když jsme samy doma), aby kalhotky ladily s podprsenkou. Něco krajkového, černého či červeného a hlavně sexy!
  • Následuje líčení, lakování nehtů, žehlení vlasů... to máme každá trošku jinak a není třeba to více rozebírat.
  • Samozřejmě vůně je důležitá! Proto pečlivě volíš parfém, který poblouzní každého muže v okolí.
  • A ještě těsně před sexem se pro všechny případy zajdeš vyčůrat, aby tě to pak nevyrušilo. Popřípadě se lehce umyješ ubrouskem v intimních partiích.
  • V zrcadle si všimneš, že máš nafouklé břicho a běduješ proč, když si od rána pro jistotu nejedla, aby bříško zůstalo ploché...
  • Pokud patříš mezi puntičkářky, připravíš k posteli skleničku s vodou (po výkonu je potřeba doplnit tekutiny, když budeš funět jako pes), kapesníčky na utření sperma a nezapomeneš ani zamknout dveře, kdyby náhodou přišla nečekaná návštěva.
  • No na muži necháme nějakou tu romantiku, jako jsou svíčky, hudba a přítmí. Ale tuším, že na každý na takové věci je.

A je hotovo, vše je připraveno, takže můžeme jít s klidným svědomím sexovat. Máš i ty podobný rituál?

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Články o sexu