Menu
Úvod  › 

3 tipy na krásné a dlouhé řasy

Mít pěkné, husté a dlouhé řasy je snem každé ženy. Jenže ne každá je dostala do vínku. Orámované oči výraznými řasami tvoří celek a právě o očích se traduje, že jsou bránou do duše. Oční kontakt hraje mezi lidmi důležitou roli. Kosmetický průmysl se zabývá krásou a nalézá stále nové metody. Paní móda určuje, kde se bude ubírat a kde naopak prodlužovat. Dnes se běžně prodlužují vlasy, nehty a řasy nejsou výjimkou. Pomáháme si různými způsoby, abychom docílili vytouženého výsledku. Získat svůdný kukuč není v dnešní době nic nemožného a dokonce existuje několik možností. Právě o tom bude dnešní článek.

Kvalitní řasenka

Jednou z cenově dostupných a rychlých možností jak získat svůdný pohled jsou kvalitní řasenky. Dodají ohromující objem a díky speciálních přísad vláken a kartáčku perfektně oddělí jednu řasu od druhé tak, aby nedošlo k slepenému efektu. Ten, kdo má řasy rovnější může před použitím použít kulmu na řasy nebo kleštičky. Ovšem máte-li velmi krátké řasy, asi vám tato metoda moc útěchy nepřinese. Řasy budou sice delší a opravdu krásné, ale ne mega dlouhé.

Semipermanentní řasy

Další možností je navštívit certifikované studio a nechat si aplikovat semipermanentní řasy. Lepí se speciálním lepidlem metodou řasa na řasu. Cenu ovlivní fakt, zda se jedná o přírodní či umělé řasy. Tato skutečnost rovněž rozhoduje o finálním efektu. Tuto metodu praktikuje dnes už kdekdo, ale pokud si nechcete zničit své vlastní řasy, doporučuji opravdu navštívit certifikované studio, kde vám ručí za kvalitu nejen výrobků, ale i odvedené práce.

Sérum na růst řas

Popravdě řečeno osobně jsem vyzkoušela obě výše uvedené metody. Protože moje řasy nebyly příliš dlouhé ani zatočené nahoru, hledala jsem ještě i další možnosti. Nechtělo si mi pravidelně docházet na doplňování řas. Koupila jsem si proto sérum na řasy (existuje jich nespočet), ale všechny spojuje jedno - trpělivost přináší růže. Cenově se od sebe také velmi liší, včetně kvality. Proto čtěte recenze a sledujte diskuze. Já neinvestuji více než 500Kč a vydrží na 4 měsíce. Trvalo to přibližně 2,5 měsíce, ale řasy mám krásně dlouhé, zhoustly a samy od sebe se točí směrem nahoru. Když je navíc ještě jemně přetřu řasenkou, jsou opravdu velmi výrazné.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Řasy