Menu
Úvod  › 

5 věcí, které ženy v sexu chtějí

Víte, o čem sní, když se s ní milujete v misionářské poloze? Romantika při západu slunce to tedy rozhodně není. Prozkoumejte žebříček jejích nejtajnějších fantazií.

Sice se tváří, že sex v posteli při zhasnuté lampičce je to pravé ořechové, jenže její tajná přání jsou úplně jiná. Možná, že nikdy nenajde odvahu vám o nich říct, ale myslí na ně, kdykoli dá průchod své fantazii a kreativitě. Podívejte se, co se jí odehrává v hlavě.

1. Komentovaný sex

Rozhodně tím nemá na mysli vaše výkřiky, pořvávání a citoslovce, kterými se povzbuzujete k akci. Ženy jsou z neznámého důvodu hodně citlivé na verbální projevy a pokud jí budete barvitě popisovat, co s ní v následujících okamžicích uděláte, můžete se vsadit, že to s jejím vzrušením hodně zacvičí. Pokuste se vyvarovat příliš mnoha zdrobnělin, které mají spíš opačný výsledek. I když vás to možná překvapí, spousta žen při sexu naopak ocení přiměřené množství vulgarit.

2. Znásilnění

Může vám to připadat neuvěřitelné, ale výzkumy jasně potvrzují, že spousta žen sní o tom, že si je někdo vezme násilím i přes jejich protesty. To samozřejmě neznamená, že touží po tom, aby je někde v křoví znásilnil špinavý bezdomovec. Jde spíš o pocit, že si je trochu hrubě a násilnicky vezme někdo, kdo jim není zcela nesympatický. Pocit podřízení a bezmocnosti je ale vzrušuje a umírněná hra na znásilnění posune váš sexuální život do jiných dimenzí.

3. Rychlovka

Pokud žijete stále v domnění, že čím delší sex jí dopřejete, tím bude spokojenější, je načase, abyste změnili názor. Nečekaná rychlovka ve výtahu nebo na záchodcích v restauraci je jedním ze sexuálních snů celé řady žen. Pokud si jí vezmete rychle a bez ptaní, dokážete jí tak, jak moc po ní toužíte a jak vás vzrušuje. Pokud se navíc rychlovka odehraje na "zakázaných" místech, kde vás může někdo vyrušit, bude vzrušením bez sebe.

4. Sex s druhou ženou

Kupodivu mnohem méně žen sní o sexu se dvěma muži než s druhou ženou. Nemusí být nutně lesbička ani bisexuálka, ale neustále slyší o tom, jak jedna žena druhé rozumí, znají navzájem svá těla a potřeby. Není proto divu, že to chce zakusit na vlastní kůži (a další patřičné orgány). Pokud budete mít štěstí, dokonce vám o tom povypráví, nebo vás nechá i dívat.

5. Zavázané oči

Možná vám to připadá jako naprosto normální a ničím zajímavá technika, ale v jejích představách získává zcela nový rozměr. Pokud je jako většina žen, chtěla by, abyste jí zavázal oči, nějakou dobu se jí jen dotýkal a vydráždil ji na nejvyšší míru. Vědomí, že neví, odkud přijde váš další dotek, kam bude směřovat a jak dlouho budete oddalovat její vyvrcholení, ji naprosto dostává. Mísí se v něm překvapení, bezmocnost s vaší dominancí a mužností. A můžete vsadit svůj měsíční plat, že jde o skutečně výbušnou kombinaci.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Články o sexu