Menu
Úvod  › 

Kolik sexu potřebují muži?

Je pro muže sex předmětem zájmu nejvyššího a musí ho mít opravdu často? Kolik sexu vlastně potřebují muži, aby byli spokojení? Zdá se vám sex každý den hodně a máte dojem, že dvakrát v týdnu to bohatě stačí? Kladete si otázku, jak často se svým partnerem sexovat?

Každý člověk je jiný a jeho potřeby se různě mění v závislosti na životních okolnostech - zdraví, únava, smutek apod. Nicméně muži neopouští své partnerky proto, že chtějí sex často, ale proto, že ho právě ženy chtějí málo. Proto se na tuto záležitost dnes společně zaměříme.

Zdroj:Muži a sex

Ani muž není na baterky

Čím déle vztah trvá, tím frekvence sexu ubývá. Může za to chemie. Ne, že už by vás měl rád méně, ale i muž je člověk, který není na baterky. Na začátku vztahu jsou k sobě dva lidé vábení a jejich těla připomínají chemickou továrnu - výrobnu na hormony. Postupem času se výbuch vášní začne mírnit. Ono příroda ví, co dělá.

Nicméně stále tady existuje fakt, že muž potřebuje sex často, protože je přece rozsévač. Ne, že by žena potřebovala sexu méně. Dle statistik sice muži o něco málo převládají v touze po sexu, ale číslo se nějak závratně neliší. Jde o to, že ženy musí mít náladu, musí být v dobrém rozpoložení. A protože si vše tolik berou k srdci, všechno tolik prožívají (zatímco muži dokáží házet věci za hlavu) vypadá to, že muž potřebuje sex mnohem častěji než žena.

Co dělat, když on chce a já ne?

Jak už jsme psali, i muži jsou lidé a potřebují pochvalu, kompliment, pohlazení, polibek, přitulení. Stačí se k sobě chovat s úctou, respektem a vycházet si vstříc. Domlouvat si sex na pondělí, středu a sobotu by asi nemělo smysl. A nutit se do sexu také ne. Ale společná koupel, dotyky, polibky a pomoci muži i jinak. K sexu vůbec nemusí dojít, pokud na něj nemáte náladu. Druhá věc je, zda nemáte náladu na svého partnera. To už by byla jiná kapitola.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Články o sexu