Menu
Úvod  › 

5 tajemství ženského sexu

Je ještě spousta věcí, které o ženách a sexu netušíte. Jaké jsou nejpřekvapivější skutečnosti ženského erotického života, které byste měli znát?

Nemusí to být nutně vaše chyba, možná je prostě příliš stydlivá, aby vám řekla, co od vás v posteli očekává a čeho by se naopak raději vzdala. I když je samozřejmě každá žena jiná, existují jisté věci, které mají všechny společné a když jde o sex, pod tyhle věci se okamžitě podepíší.

1. tajemství: Má ráda sex při menstruaci

Obecně je to pravda, ale existují určitá pravidla. Pokud má své dny preferuje spíš rychlovku než dlouhé mazlení. Oba dva musíte být vysprchovaní a čistí. Dalším problémem může být suchá vaginální sliznice, zvlášť pokud vaše partnerka používá tampóny, které sliznici vysušují. V takovém případě použijte raději lubrikační gel, abyste předešli nepříjemnému odírání. Při sexu při menstruaci pro vás pracují její hormony, které způsobí, že je mnohem nadrženější a ochotná téměř ke všemu. Na druhou stranu vám ale milování při periodě asi sama nenavrhne, protože jí to bude připadat poněkud zvrhlé.

2. tajemství: Nemá ráda příliš dlouhý sex

Zapomeňte na pověru, která se vzala bůhví odkud, že čím delší sex, tím nadšenější bude. Skutečně se jí nemusíte snažit přesvědčit, že jste nedostižná sexuální mašina a jste k neutahání. Jenže jen málokterá žena touží po sexuálním stroji a pokud ano, koupí si obvykle vyrobený z plastu a kovu. Od vás se takové výkony neočekávají a příliš dlouhý a protahovaný sex je naopak na škodu. Pokud jí dokážete dovést k dvěma orgasmům, je to určitě bonus, ale vykašlete se na vytváření celé orgasmické sbírky. Dosáhnete jen toho, že vás bude chtít potěšit a bude orgasmy předstírat.

3. tajemství: Prsty mohou být velmi nepříjemné

Pokud používáte k obšťastnění své partnerky prsty, mějte na paměti, že v okolí poševního vchodu se nachází spousta nervových zakončení - mnohem víc než uvnitř vagíny. S drážděním začněte jen s jedním prstem, kterým se zaměříte na její poševní vchod, další případné prsty přidávejte jen zvolna a postupně. Uvnitř vagíny potom můžete zvolna přidat na razanci. Nicméně nezapomínejte, že vaše prsty nejsou sbíječka a nepoužívejte je proto tímto způsobem. Vagína je velmi citlivá a pokud stimulaci přeženete, vzrušení se snadno změní v bolest.

4. tajemství: Ráda vyzkouší nové věci

Možná by vás překvapilo, kolik nových věcí by s radostí vyzkoušela, ale nikdy nenajde odvahu, aby je sama iniciovala. Mezi zapovězené věci, o kterých však tajně sní patří anální sex, stimulování análního otvoru (jejího i vašeho) prsty, svazování, fisting, sex na veřejnosti a hraní rolí. Zkuste jí některé z těchto věcí navrhnout a lehce přemlouvat, třeba budete překvapeni, jak snadno na ně přistoupí.

5. tajemství: Největší chuť má po ránu

O mužích a jejich ranní chuti na sex koluje spousta historek, ale věděli jste, že i to samé se týká i žen? Pokud jí však vzbudíte s tím, že máte chuť na sex, nejspíš neuspějete a pokud vás přímo neodbude, nejspíš bude předstírat, že spí. Zkuste raději méně razantní taktiku, kdy jí vsunete svůj ztopořený penis mezi stehna a začnete jemně třít. Dejte jí čas, aby se mohla vzrušit a dostatečně zvlhnout.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Články o sexu