Menu
Úvod  › 

Nejoblíbenější polohy při sexu ? které jsou ty vaše?

Na tuto otázku je velmi těžké nalézt odpověď, protože obliba vůči určité poloze se mění s partnerem, věkem i podle situace a nálady. Ukazuje se však, že nadále vede misionářská poloha ? tedy klasika. Těsně v závěsu se podle statistik umístila poloha na koníčka, bude-li řeč o Českých ženách a mužích.

Neméně důležitý je i fakt, kolik různých poloh během jednoho milování pár vystřídá. Velkou roli hraje také denní či noční doba. Zatímco někdo upřednostňuje tmu, jiný uvítá denní hodiny pro sexuální radovánky. Ovšem vystačit si pouze se třemi polohami by byla docela nuda.

Další neméně oblíbené polohy

Takže hned čtvrtá nejoblíbenější poloha je z boku. Tuto preferují páry obzvlášť ráno ihned po probuzení, kdy je hladina mužského testosteronu na vrcholu. Budeme-li pokračovat, tak jako další se umístily dvě polohy, které si na tom stojí stejně: vsedě a vestoje. Některé páry zvládnou během jediného milování až několik různých poloh, které jsme právě jmenovali a další.

Kolik poloh během jednoho milování?

Průměrně bylo spočítáno, že si páry vystačí se třemi polohami, které preferují nejčastěji. Ovšem existují páry, které stihnou během sexu čtyři i více poloh. Co se týká prostředí, pak nejčastěji dva lidé preferují postel, přestože se obecně říká, že v posteli je to nuda - opak je pravdou.

Nejoblíbenější místa a doba pro sex

Ihned za postelovými radovánkami se těší oblibě sedací souprava, kuchyňská linka, pračka, podlaha a poté automobil. Rozhodně lze říci, že klasika a pohodlí má přednost. Za nejideálnější dobu pro sex považuje většina dotázaných večer, případně dle možností během dne a mnozí si sexuální slasti dopřejí ihned po probuzení. Doba po obědě nebyla populární téměř u nikoho.

To, že se někdo miluje rád večer, však neznamená, že nedělá ve svém životě rád změny a nezkusí to ve dne. Většina žen uvedla, že dávají přednost soukromí, ovšem muži mohou kdekoliv a kdykoliv. I do sexuálního života je potřeba občas vnést trochu pikantního koření, aby nezevšedněl. Obě pohlaví si dokáže užít více experimentů a dojde k většímu uvolnění po požití menšího množství alkoholu - více už by znamenalo, že si můžete nechat akorát zdát.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Články o sexu