Menu
Úvod  › 

5 top sexuálních fantazií mužů

Skupinový sex, svázání, dominance, nebo fetišismus? Že vám o tom neřekne, neznamená, že po tom netouží. Zjistěte, o čem muži vlastně sní a co v posteli chtějí.

I když sdílíte postel s chlapem, který se vám netroufne říct o nic odvážnějšího, než je změna polohy, neznamená to, že nemá černé myšlenky. Čtěte, jaké jsou nejčastější sexuální fantazie mužů. Samozřejmě to neznamená, že mu je musíte okamžitě vyplnit, ale rozhodně se hodí o nich vědět.

1. Sex ve třech

Může se tvářit jako neviňátko a zakládat si na svém vysokém morálním kreditu, ale nevěřte tomu, že si nikdy nepředstavoval skupinový sex. Je zřejmě zbytečné podotýkat, že v jeho představách skutečně není místo pro dalšího muže. Značkou ideál je situace, kdy se mu věnují dvě ženy, které netouží po ničem jiném, než aby se s nimi pomiloval. Ve skutečnosti by možná před uskutečněním takové představy couvl, ale v jeho představách, kdy ho nebrzdí žádné technické detaily či výčitky svědomí má sex ve třech zcela jistě místo.

2. Striptýz

Muži jsou mnohem citlivější na vizuální podněty než ženy. To je také, podle psychologů, důvod, proč mají tak rádi striptérky a go go tanečnice. I když vy máte možná ke svému tělu spoustu výhrad a víte o každém centimetru špeku, který se vám za poslední týdny udělal, on vaše tělo miluje a ničeho podobného si ani nevšiml. Pokud se dokážete přemoci a uděláte mu doma soukromý striptýz, bude vás naprosto zbožňovat. Ignorujte nedostatky ve své choreografii i svůj pocit, že se chováte trapně. Právě mu totiž plníte jeden z jeho tajných snů.

3. Podpatky a punčochy

Nemusí zrovna projevovat fetišistické sklony, ale jakmile se před ním objevíte v černých krajkových punčochách a lodičkách na jehlovém podpatku, srazíte ho na kolena. Pokud svou výbavu navíc ještě doplníte podvazkovým pásem, získáte stoprocentně status osudové ženy. Může vám to stokrát připadat jako nevkusné klišé a propriety hodné prostitutek, faktem je, že na muže to zabírá.

4. Submisivita

On je pravděpodobně ten, kdo je v posteli většinou rozhodnější, dominantnější a aktivnější. Jenže čas od času sní o tom, že byste si své obvyklé role prohodili. Spoutejte mu ruce, zavažte oči a pak si s ním dělejte, co uznáte za vhodné. Je naprosto lhostejné, jestli je jeho osobnost v běžném životě dominantní, vědomí, že je vám vydán na milost a nemilost katapultuje jeho vzrušení prudce vzhůru.

5. Kostýmy

Vzpomeňte si na nějaký erotický nebo porno film, který jste viděla. Stoprocentně v něm byla některá z následujících situaci: školačka a její učitel, zdravotní sestřička a pacient, přísná paní učitelka a student, letuška a fešný pilot a tak dále. To je totiž přesně ztělesnění mužských erotických fantazií. Žena v uniformně (nebo v typickém oblečení), která je svolná se žhavým sexem je představa, která působí na všechny muže bez výjimky.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Články o sexu