Menu
Úvod  › 

Jak uspokojit muže? tipy a triky

Jestliže čekáte, že dnes získáte průpravu sexuálním životem a dozvíte se nějaké chytré sexuální praktiky, které z vás učiní neodolatelnou bohyní erotiky, pak vás asi zklameme. Byla by chyba domnívat se, že mužům jde ve smyslu uspokojení jeho potřeb, pouze o to ?jedno?.

Uspokojit muže nemusí být vůbec nic složitého, jak se mnoho dam domnívá. Pro muže je stejně tak, jako pro ženy velmi důležité trocha té chvály a uznání, hřejivé obětí, teplý oběd či večeře, spokojená partnerka a samozřejmě i sex. O tom všem bude právě dnešní článek.

Spokojený muž

Bylo by hloupé domnívat se, že spokojeného učiní muže pouze sexuální dovádění. Sex je pro muže velmi důležitý, ale rozhodně to není jediná potřeba, kterou potřebuje ukojit. Nedělejme z mužů prosím žádná monstra, jsou to lidé z masa, kosti, krve, stejně, jako ženy. A stejně tak mají i muži své city. Spokojenost muže se skládá z pocitu respektu a uznání, plného žaludku a samozřejmě i pravidelného sexu.

Ono "sexovat" s prázdným a kručícím žaludkem nebude patrně nic příjemného. Každá zkušená žena ví, že spokojený chlap je najezený, odpočatý a sexuálně ukojený chlap. V opačném případě je to protivný bručoun, který si neužije ani ten sex. Jedná se v podstatě o skládanku. Budeme-li se bavit pouze o sexu, pak není problém, když si muž zaplatí kněžku lásky, která ovládá veškeré sexuální fígle. Ale ta mu pak jen stěží uvaří čaj s citronem, až bude mít rýmečku.

I muž je člověk

Stejně jako ženy touží po doteku, objetí, hezkých slovech i muž potřebuje pocit, že je uznáván, obdivován a že je prostě IN. To, co člověka činí spokojeného, je ukojení všech životních potřeb - ne jen sexuálních pudů. Vy jako moudrá žena můžete mít mnohem více plusů, než ona zmiňovaná kněžka lásky, která mu asi těžko uvaří na večeři guláš. Smiřte se s tím, že chlapi prostě občas potřebují "čučet" na spoře oděné ženy, sexy dračice, erotické bohyně a porno. Ale vy nakonec slíznete tu smetanu.

Tipy jak uspokojit muže

Chcete-li učinit vašeho muže snů spokojeným, budete muset být moderní, a jak se říká trio packet aneb 3v1. Zkrátka nenechat vašeho drahého hlady, nešetřit chválou (ale upřímnou) o falešné lichotky nikdo nestojí a samozřejmě nezapomenout být přitažlivou ženou. Není potřeba uklízet a vařit v lodičkách s 3cm nánosem make-upu. Ale upravený zevnějšek hraje rovněž důležitou roli. Nezapomínejte na objetí a doteky - ty hrají ve spokojenosti a blízkosti dvou osob nesmírně důležitou roli. A ještě maličkost. Taková oboustranná masáž není jen příjemným zpestřením, ale výtečnou sexuální předehrou.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Články o sexu