Menu
Úvod  › 

Kam jít s ženou na schůzku?!

Již dlouho se chystáš oslovit jednu sympatickou ženu a jít s ní na rande. Vypadá, že bude souhlasit a půjde ráda. Jenže kam ji vzít? Bude to chtít klidné místo, kde si popovídáte, trošku se poznáte a nebude to nuda.

Pokud je léto, je to snazší! Když je venku teplo a svítí sluníčko, hned se vymýšlí, kam zajít, lépe. Můžete se vydat na procházku do parku, udělat si piknik, jet na výlet do zoo, posedět venku na zahrádce, jít na bazén nebo si vyjet na kole, bruslích či koloběžkách. Jakékoliv venkovní aktivity jsou fajn.

Vezmi ji do kina! To nejklasičtější rande se odehrává samozřejmě v kině. Sice si tam člověk moc nepokecá, ale za to se tak pomalu otrkáváte, sedíte vedle sebe, ty použiješ známou fintu se zívnutím a dáš jí ruku kolem ramen... No a po filmu (na kterém se shodnete, musíš počítat s tím, že ona třeba není na akčňáky nebo horory) můžete zajít někam posedět, kde se konečně lépe poznáte.

Jeď s ní na nákupy! Je to zvláštní tip takhle na první rande, že? Ale vůbec to není špatný nápad. Můžeš se ji svěřit, že si potřebuješ koupit novou bundu a byl bys rád, kdyby ti s výběrem pomohla. Poté budete chodit po obchodech, povídat si a poznávat navzájem, jaký máte vkus na hadry. Nemělo by se však vše točit kolem tebe, jen ať se také dívá po hezkých kouscích. Tento typ schůzky je ale opravdu individuální. Pokud nákupy nesnášíš a ona taky není ten typ holky, která by v obchoďáku trávila hodiny, není to pro vás.

Poseďte v kavárně! Kavárna je rozhodně lepší místo než zakouřená hospoda, kde hraje hlasitá hudba a není slyšet na slovo. Také vinárna by byl dobrý nápad. Bude tam klid a vy si budete moci popovídat a seznamovat se. Nezapomeň, že veškerou útratu platíš ty! I když bude protestovat...

Pozvi ji na snídani, oběd nebo večeři! Ano, láska prochází žaludkem. Můžeš ji jako pravý klasik a gentleman pozvat na jídlo. Oba budete spokojení, že se parádně najít, v průběhu si v klidu pokecáte a zjistíte, co ten druhý má rád. Jen takový malý tip: nedávejte si špagety! Ty se špatně jedí!

Šla by ráda na zápas? Pokud si narazil na fanynku sportu, bude to opět jednodušší. Můžete spolu zajít na utkání, kde si zafandíte a poté si půjdete někam sednout a pokecáte si. Aspoň budete mít téma ke konverzaci.

Na bazén se dá jít i v zimě! Na začátku jsem nakousla, že v létě se na schůzky chodí snadněji. Ovšem na bazén můžeš jít i v zimě, když si vyberete krytý. Skvělým nápadem je také wellness. Otázkou je, jestli se ti bude chtít ukazovat v plavkách.

Nahraď zoo jinými zvířátky! Pokud víš, že je milovnice zvířat, vezmi ji do útulku nebo třeba krmit kačenky a holubi. Také v lese zvířata potřebují jídlo (obzvlášť v zimě), ale na první schůzce do lesa? No nevím, jestli by měla odvahu a nebála se, že ji tam někde zamorduješ.

Jděte spolu na kulturu! Spousta žen si potrpí na kulturu. Zajděte spolu na koncert, do divadla, do galerie na operu. Cokoliv ji zajímá, ty to těch pár hodin přežiješ a poté se vydáte někam na skleničku. No anebo můžeš být odvážný a pozvat ji k sobě domů na dobré jídlo a film. Jenže my ženy víme, co ve skutečnosti znamená věta "pojď se ke mně dívat na film"!

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Seznámení