Menu
Úvod  › 

Jak navázat kontakt s mužem?

Jednoho dne se ti stane, že spatříš HO! Na první pohled tě oslní, bude tě neskutečně přitahovat, projede tebou elektrický proud... dobře, možná to nebude tak žhavé. Možná jen potkáš muže, který ti bude sympatický a ty budeš mít zájem se seznámit.

Některá něžná stvoření jsou krapet stydlivá a já věřím, že udělat onen první krok může mít složité, ale občas je risk zisk a pak to stojí za to! V tomto článku ti řeknu pár tipů, jak navázat kontakt, když už toho pana Pohledného najdeš!

Oční kontakt dělá divy! Stačí hluboký pohled, zamrkat očkama, a pokud má koule, třeba tě i osloví sám.

Řeč těla to řekne za tebe! Už jen postoj, způsob, jak špulíš rty a jak si hraješ s vlasy, může napovědět, že jsi otevřená k tomu se seznámit.

Zeptej se na primitivní otázku, kterou posléze nasměruješ do konverzace: "Ahoj, nevíš, prosím tě, kolik je hodin?" nebo "Ahoj, nevíš, jak se dostanu k nákupnímu středisku? A můžeš mi tu cestu ukázat? A ty jsi zdejší? Jak dlouho tu bydlíš? Slyšela jsem, že tu máte bezvadnou kavárnu... navštěvuješ ji často? A dneska je ale krásný den, tak co máš v plánu? Možná bys mi tu kavárnu mohl ukázat, zvu tě. "

Měj prosbu: "Ahoj, mohl bys mě s kamarádkou tady vyfotit, prosím?"

Buď vychcaná a neboj se balících fíglů, pokud na to máš odvahu! Z filmů známe situace, kdy se pár seznámí v momentu, kdy si ho žena splete se svým kamarádem. Nebo do něj omylem vrazí, a pak se horoucně omlouvá. Někdy se láska vyklube i z nevinných trapasů, jako třeba když jej poliješ pitím a pak ho na něco pozveš, abys odčinila tvojí nešikovnost.

S alkoholem to jde často snáz. Patříš-li mezi stydlinky, alkohol odbourá zábrany a ty se nebudeš stydět kohokoliv a jakkoliv oslovit. Ovšem dávej si bacha, abys to nepřehnala. Je tenká hranice mezi dobrou náladou a stavu "na šrot".

Buď sebevědomá! Sebevědomí je sexy. Jsem si jistá, že pana Neznámého dostane, když se nebudeš stydět a uděláš první krok. Jestliže máš o sobě pochybnosti... začni ve vlastní hlavě. Budeš taková, jaká se budeš cítit. Pokud se žena cítí dobře, vycítí to i okolí a také ji tak vidí. Hlavu vzhůru, nasaď úsměv a řekni si, že za zkoušku nic nedáš. Jestliže již ke kontaktu dojde,

PTEJ SE! Snaž se zjistit, co nejvíce, nemluv jen o sobě... vždyť tě přeci zajímá a on to musí vidět.

Buď hodná, buď zdvořilá, nebuď zbrklá, buď zábavná a hlavně svá! Seznamování není žádný druh umění. Měj jen oči otevřené, neschovávej se doma a občas to chce i trochu odvahy. Nebo také můžeš čekat, čekat a čekat, až někdo úplnou náhodou do tvého života vkročí a nebude chtít odejít. Jenže to může nějaký ten čas trvat.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Seznámení