Menu
Úvod  › 

Léto se blíži: Zvolte to správné oblečení

Počasí jako na houpačce. Přesně takto lze charakterizovat letošní příchod léta. Neustále vyhlížíme hřejivé sluneční paprsky, které sice přicházejí, nicméně kombinovány jsou s poměrně studenými dny plnými deště. Nedávno dokonce ještě skoro mrzlo a bylo v podstatě na kabát či zimní bundu. V každém případě se už hřejivých paprsků zřejmě dočkáme, a tak je zapotřebí trochu provětrat šatník. Že jste ještě prozatím nic neřešila. Už je nejvyšší čas. Pokud nevíte, jaké jsou trendy letošního léta, tak se to dozvíte v následujících řádcích. Dáme vám několika zajímavých tipů na letní outfit. Zaměříme se nejen na klasické volnočasové oblečení, ale i na plavky či boty. Zkrátka na vše, co k létu jakkoli patří.

Nápaditá dámská trička jako klasika

Hodláte-li být letos spíše při zemi, vyplatí se koupit nějaké to tričko. Nikde není psáno, že by se muselo nutně jednat o nějaký ten konzervativní model. Trička vypadají v mnoha podobách opravdu zajímavě. Z barevného pohledu se spíše vyplatí světlejší variace. Není na tom nic nelogického, jelikož mnohem méně pohlcují světlo. I když bude venku neskutečné parno, v tričku to až tolik nepocítíte. Bez problémů jej navíc zkombinujete jak se sukní, tak i s krátkými kalhotami. Rozhodně se vyplatí popřemýšlet i o střihu trička. Na trhu se dá najít spousta provedení, a to jak ve volné, tak i upnuté variantě.

Zdroj:Dámská móda

Pohodlné letní šaty

Spousta žen se těší na léto i v souvislosti s tím, že vytáhnou nádherné letní dámské šaty. Právě ony totiž umí dokonale podtrhnout dámskou smyslnou eleganci. V šatech žena zkrátka vypadá mnohem více sexy než v tričku. Získáte mimo jiné také dokonalou pohodu. Zajištěna je především tenkými ramínky. Horní část těla si dokonale opálíte, a navíc vám nebude v žádném případě horko. Vybrat si můžete i nejrůznější délku sukně. Většinou jsou šaty zhotoveny z vysoce kvalitních a moderních materiálů. Ty jsou prodyšné a bude vám skutečně příjemně. I zdánlivě malý vánek vám zajistí maximální komfort i ve velkých vedrech.

A co oděvy na chladnější dny?

Léto nemusí být jen horké, a tak se vyplatí mít v šatníku i kousky určené přesně do takovéhoto počasí. Počítat byste měli i s tím, že ve večerních nebo ranních hodinách je poněkud chladněji. Pro obyčejné nošení ve volném čase se vyplatí především tuniky, svetry a kardigany. Pro pohyb v domácnosti jsou vhodné spíše volnější oděvy, mezi které se řadí především teplákové soupravy. Ať už si hodláte jít zaběhat, případně pracovat na zahradě, můžete si tepláky a top obléct. Chodit v teplákové soupravě lze i po domácnosti s tím, že v ní vyjdete ven s odpadky anebo se psem. Barevná provedení budou pouze na fantazii vás samotných, na trhu existuje spousta hezkých odstínů.

Elegantní plavky mnoha typů

Určitě nezapomínejte ani na plavky. V současnosti se dá vybírat ze spousty zajímavých střihů. K dispozici jsou například:

  • klasické celkové plavky
  • bikiny
  • tankiny
  • jiné netradiční modely

Vybírat v podstatě budete hlavně podle vlastní odvahy odhalovat se a také dle barevných kombinací. Letos jsou velmi oblíbené především pruhované typy. Volit lze klidně i jednobarevné působící spíše decentním dojmem.

A co obuv?

Velmi oblíbené jsou především nejrůznější nazouvací boty. Na takzvané crocsy raději zapomeňte. Optimální jsou hlavně nejrůznější druhy střevíců. Zapomenout nelze ani na lodičky. Asi nejoblíbenějším materiálem je kůže. Barevně bez potíží boty sladíte s outfitem. Za výhodnou cenu lze sehnat obuv po využití slevového kuponu z Buykers.com.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články