Menu
Úvod  › 

10 věcí, které se změní po prvním roce vašeho vztahu

Počáteční zamilovanost je dávno pryč, už se před sebou nestydíte a také už vás nebaví se přetvařovat. Následujících patnáct věcí se přibližně po roce ve vašem vztahu změní.

1. Zlozvyky už nejsou roztomilé.

Přišlo vám původně roztomilé, jak mu zůstávají po snídani kolem úst "vousy" od mléka? Vsaďte své boty, že po několika letech vztahu už vám to nebude připadat ani sexy a vlastně ani hodné pohledu.

2. Jste nejlepšími přáteli.

Z milenecké polohy jste se posunuli do role nejlepších přátel. Vaše vzájemná přitažlivost už sice není tak jiskřivá a už se na sebe nevrháte, jakmile se uvidíte, ale o to víc se spolu zasmějete a souzníte.

3. Už se nesnažíte navzájem oslňovat.

Už před vámi nemusí dělat ramena a vy si nemusíte hrát na skleníkovou květinku. Je vám jasné, že už jste se navzájem prokoukli a jste zkrátka takoví, jací jste.

4. Kontrolujete si zuby.

Když má jeden z vás kousek jídla mezi zuby, ten druhý už neuhýbá pohledem a nepřemýšlí, jak na faux pas diplomaticky upozornit. Prostě mu to řeknete.

5. Kašlete na předehru.

Docela dobře si pamatujete, že jste ji kdysi praktikovali, ale teď jste rádi, že najdete vůbec energii na obyčejný sex.

6. Otevřené dveře koupelny.

Jednou provždy jsou pryč doby, kdy byste se před ním nikdy neukázala nenalíčená, nenechala byste ho dívat se, jak si nanášíte make-up, nebo holíte nohy. Dveře koupelny jsou zkrátka neustále otevřené...

7. Nemusíte se přetvařovat před jeho matkou.

Leze vám na nervy? Tak jí to buď řeknete (případně alespoň naznačíte), nebo se s ní přestanete stýkat. Už vás zkrátka nebaví dělat si násilí.

8. Významné pohledy.

Už se znáte natolik dobře, že stačí jeden významný pohled a hned víte, kdy by vás ten druhý nejraději prohodil oknem.

9. Nechodíte ven.

Postupně vás přemáhá lenost a místo toho, aby vymetali jednu akci za druhou tak, jak jste to dělali na začátku vztahu, si raději pustíte film doma a rozvalíte se na pohovce se sáčkem chipsů.

10. Přestanete cenzurovat.

Poznámky a vtípky, na které byste si na začátku na vašeho vztahu netroufli ani pomyslet, teď bez problémů nahlas ventilujete. A někdy se jim i oba zasmějete.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články