Menu
Úvod  › 

7 likvidátorů vztahu

Chcete svému vztahu zasadit smrtelnou ránu? Vyzkouštejte některý z těchto sedmi zaručených vztahových likvidátorů.

Žádný vztah není tak pevný, aby vydržel všechno. Následujících sedm věcí vám vztah stoprocentně zlikviduje:

Žárlivost: Klape vám to? Začněte dávat najevo, že svému partnerovi příliš nedůvěřujete, sledujte pozorně, na kterou ženu se dívá a nezapomeňte se ho vyptávat, jestli by s ní něco chtěl mít. Není také od věci prohledat mu čas od času telefon a mail a důkladně se ho vyptejte na všechny podezřelé telefonáty a zprávy. Pokud to chcete dotáhnout skutečně k dokonalosti, můžete mu ztropit ještě scénu, kdykoli se chystá někam bez vás.

Sex: Nebuďte příliš sexuálně vstřícná, aby se váš partner nenamlsal. Se sexem je třeba dělat okolky, neposkytovat ho příliš často a hlavně nedávat najevo, že se vám líbí. V žádném případě nezačínejte sama s žádnými erotickými aktivitami, pouze se trpně podřizujte.

Minulost: Chytila jste ho v minulosti při nějakých nepravostech? Nezapomínejte mu je neustále připomínat a vytahovat je při všech možných i nemožných příležitostech. Je jedno, kolikrát jste mu slíbila, že za tím uděláte tlustou čáru, omlaťte mu je o hlavu při všech konfliktních situacích.

Finance: Vydělává málo, chce, abyste spořili, nebo si naopak občas koupí něco sám pro sebe? Ideální příležitost, abyste mu to vmetla při každé možné příležitosti do tváře. Kontrolujte účty a nezapomeňte mu vyčíst každou korunu. Uvidíte, jak dlouho ho to bude bavit.

Výchova dětí: Prosazuje spíše přísnější výchovu s pevnými pravidly? Potom je na vás, abyste děti rozmazlovala a všechno jim dovolila. Vyznává liberální styl výchovy? Vyčítejte mu co nejčastěji, že je na děti příliš měkký. A jakoukoli připomínku k němu budete mít, nejlépe kritickou, řešte ji přímo před dětmi - a pokud možno co nejhlasitěji.

Jeho rodina: Navážejte se co nejčastěji do jeho blízkých. Nezapomeňte upozornit na všechny jejich nedostatky, chyby a omyly, kterých se kdy dopustili. Můžete ještě zdůraznit sílu genetiky a dát mu tak naději, že z něj bude stejný mizera.

Jeho minulé vztahy: Je jedno, jak dlouho spolu jste a v jakém vztahovém pravěku chodil s někým jiným. Postarejte se o to, aby dostatečně litoval toho, že si kdy začal s někým jiným než s vámi. Snažte se zjistit co nejvíc detailů o jeho předchozích partnerkách a pak mu je ve vhodném okamžiku vpalte. Například se ho můžete při hádkách dokolečka ptát, jestli by se k ní nechtěl vrátit a podobně. Muži to obvykle skutečně ocení.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Které drobnosti ničí vztah?
10 důvodů, proč se muži rozcházejí se ženami
Nenápadné detaily, kvůli kterým se hádáte
Jak přežít společné bydlení
Hádky před dětmi: Pravidla, která musíte dodržovat