Menu
Úvod  ›   › 

7 situací, které prověří váš vztah

Je jednoduché zamilovaně vrkat, když sedíte na romantické večeři, nebo pozorujete západ slunce na pláži. Trvanlivost vaše vztahu ale prověří následující situace. Ty jsou totiž skutečně pro mazáky.

1. "Přátelské" utkání.

Neexistuje nic jako "přátelské" utkání v jakémkoli odvětví. Každý v sobě má přirozenou soutěživost a pokud uděláte tu školáckou chybu, že se necháte vlákat do "přáteláku" proti své drahé polovičce, máte zaděláno na sérii emočně vypjatých situací.

2. Dlouhá jízda autem.

Romantické filmy o tom, jak spolu dvojice cestuje přes celý kontinent autem, povídají si, rádio hraje samé hitovky a vlasy vlají ve větru, mohli natočit očividně pouze lidé, kteří nikdy se svým partnerem dlouhou cestu autem nepodnikli. Realita je totiž značně rozdílná: stojíte v zácpě, zabloudili jste, zkratka nevypadá úplně tak jako zkratka, dochází vám benzín a pumpa v nedohlednu, v autě je nesnesitelné horko a vy už nemáte žádné pití, nemůžete se dohodnout na tom, co pustíte za hudbu. Zkrátka idyla.

3. Nákupy v Ikee.

Vyrazíte tam pro "pár drobností", odcházíte maximálně vytočení, ochluchlí od řevu dětiček a jejich hysterických matek, s plným vozíkem věcí a vědomím, že vaše drahá polovička nemá absolutně žádný vkus. Navíc máte takové nejasné tušení, že víc než tři čtvrtiny těch předmětů nikdy nebudete potřebovat. A samozřejmě za to může ten druhý.

4. Ráno po pařbě.

Vzbudíte se ráno poté, co jste to samé ráno dorazili z mimořádně vydařeného mejdanu. Vlastně se nevzbudíte sami, ale jste dost necitlivě vzbuzeni a vaše drahá polovička říká něco o tom, že jste pozvraceli půlku bytu. Říká to nepříjemně hlasitě a zdá se, že vůbec nechápe, že jste právě absolvovali lobotomii mozku. Ráno po pařbě prověří váš vztah víc, než si vůbec dokážete představit.

5. MS ve fotbale.

Jediné období v roce, kdy po ní nechcete nic jiného, než aby byla zticha, nechala vás dívat se a možná by vám ještě mohla přinést vychlazené pivo. A samozřejmě právě tehdy má neodkladnou potřebu řešit s vámi, jaké kytky zasází na balkón, přechází před televizí, protože potřebuje nutně utřít prach, nebo chce, abyste šli s dětmi na procházku.

6. Jeden z vás ztratí něco cenného.

Jeden z vás ztratil telefon/peněženku/foťák/počítač. Zatímco poškozený přemýšlí, co všechno to pro něj bude znamenat, co bude muset zařídit a vyběhat, a na kom by si mohl vylít vztek, ten druhý pronáší rádobyvtipné poznámky, či vrtí nechápavě hlavou, jak se to vůbec mohlo stát. Potřebuje to ještě další komentář?

7. Výběr dovolené.

Možná se shodnete na destinaci i na způsobu trávení dovolené (pokud v tom umíte skutečně chodit), ale pak na místě prší, ubytování není takové, jak jste si představovali a v hospodě točí odporné pivo. A hádejte, čí to bude vina!

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články