Menu
Úvod  ›   › 

5 krizových situací vašeho vztahu

Nachytala vás při flirtování, opili jste se a dělali ostudu, zpozdili jste se bez omluvení, nebo jste zapomněli na její narozeniny. Jak vybruslit z krizových situací, kdy by vás nejradši vyhodila z okna.

Můžete s ní být, jak dlouho chcete, ale je naprosto jasné, že jakmile vás začne probodávat pohledem, přestane mluvit, nebo ještě hůř začne rovnou ječet, máte velký průšvih. A ať už jste se prohřešili čímkoli, je také naprosto jasné, že čím rychleji to vyžehlíte, tím větší klid budete mít. Jak vybruslit ze situací, kdy by vás nejradši vykopla ze dveří?

1. Nachytala vás při flirtování s jinou ženou

Samozřejmě, je to úplně normální, že se vám líbí i jiné ženy, než je vaše drahá polovička. Těžko by si někdo mohl myslet, že strávíte zbytek života pouze pohledem do jejích hlubokých očí - kromě vaší přítelkyně, která po vás přesně to samé požaduje. Když vás potom přistihne, jak aktivně flirtujete s vnadnou barmankou, je jasné, že se to nevyřeší jen varovně vztyčeným ukazováčkem. Nepokoušejte se popřít to, co viděla, protože ženy mají na identifikaci flirtování s potenciálními sokyněmi šestý smysl. Zapíráním celou situaci jen zhoršíte a ještě na vás bude naštvaná, že z ní děláte hlupačku. Raději celou situaci zlehčete, přesvědčte jí, že o nic nešlo a že se vám ta barmanka s nebezpečně hlubokým dekoltem vlastně ani nelíbí. Uznejte, že jste ješitný chlap, který si chtěl jen vyzkoušet, že je ještě přitažlivý. Rozhodně to pro ní bude přijatelnější interpretace než to, že se vám o holce z baru bude zdát následující dva týdny.

2. Opil jste se a dělal ostudu

Na svatbě vašich společných kamarádů jste to přehnali s whisky a následky byly katastrofální. Nejenže jste tančili ptačí tanec, donutili jste padesátiletou tetičku ženicha vylézt na stůl a tančit kankán, ale dokonce jste i trvali na tom, že sundáte nevěstě podvazky vlastními zuby. Ženy mají tu nepříjemnou vlastnost, že se cítí zodpovědné za činy svých partnerů a mají tendenci omlouvat se za jejich alkoholové excesy. Takže se není co divit, že je vzteky bez sebe poté, co v průběhu večera obešla všechny svatební hosty a přesvědčovala je, že nejste alkoholik. Pokud nechcete ještě přilévat olej do ohně, dejte si minimálně další týden pohov od alkoholu a omluvte se jí. Bude mít pocit, že jste si fifty fifty a vychladne rychleji.

3. Máte hodinu zpoždění a zapomněli jste zavolat

Zdrželi jste se na fotbale, v hospodě s kamarády, nebo kdekoli jinde. Pak vám padnou oči na hodinky a vy s hrůzou zjistíte, že už jste před hodinou měli být někde úplně jinde, a především se svou drahou polovičkou. A samozřejmě jste ani nezavolali, abyste své zpoždění omluvili. Je naprosto jasné, že máte velký problém. Základem je vrátit se s ocasem mezi nohama a patřičně pokorným způsobem. Uvědomte si, že předchozí hodinu strávila vaše přítelkyně tím, že střídavě přemýšlela, jaký jste bídák a střídavě o tom, jak se vám pomstí. Omluvte se a vyslechněte si všechno, co na vás vychrlí. Přiznejte svou chybu a slibte pro příště nápravu, ženy takový postup obvykle uspokojí.

4. Zapomněli jste na její narozeniny

Zapomněli jste na její narozeniny? To je zlé. Ženy jsou na narozeniny, svátky, výročí a další podobná data velmi citlivé. A vás bude stát omluva hodně peněz. Kupte dárek, který na ni zapůsobí, jako omluvu jí pozvete na večeři, případně naplánujte romantický večer (pokud si na takové akce vaše přítelkyně potrpí). Účelem je dokázat jí, jak vás to mrzí a že vám na ní záleží. A pro příště si narozeniny s předstihem zaneste do mobilu a nastavte hodně hlasité upozornění. Tento typ omluvy vám totiž opakovaně neprojde.

5. Oslovili jste jí špatným jménem (v posteli nebo mimo ni)

Horší prohřešek už představuje jen nevěra. Pokud ji oslovíte cizím jménem, je už v podstatě jedno, jestli se vám to povede v ložnici nebo mimo ni. Upřímně se omluvte, trvejte na tom, že to nic neznamenalo a šlo o pouhé neškodné přeřeknutí a doufejte, že vám to odpustí a nebude z toho vyvozovat důsledky do budoucna.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
21 signálů, že má ženskou krizi středního věku
Vztahové krize: Kdy je očekávat?
5 signálů, že si ji nemáte brát
Test: Jak stabilní je váš vztah?