Menu
Úvod  ›   › 

5 největších chyb, které zabijí váš nový vztah

Chcete po něm, aby vynášel koš. Necháváte ho dívat se, jak se líčíte, nebo zvete na rande neustále své kamarádky, abyste mohly společně drbat? Tady je pět největších chyb, které zlikvidují každý slibně se rozvíjející vztah.

Znáte ho tři týdny a máte chuť ho požádat, aby se po cestě k vám stavil pro brambory k večeři? Taková věta může ale váš vznikající vztah zcela rozložit. Proč? Protože zkrátka použijete jinou úroveň, než na jaké se váš vztah aktuálně nachází. Víte, na co si dát v počátečních fázích vztahu pozor, abyste jej zbytečně neohrožovali?

Domácí práce

Samozřejmě, že jste si rovni a domácí práce nejsou jen povinností žen. A možná, že se vám i sám od sebe nabídne, že umyje nádobí po večeři, ale chraňte se po něm v počátečních fázích vašeho vztahu požadovat, aby vynesl koš, nebo vyluxoval chlupy po vaší kočce. O rozdělení domácích prací můžete diskutovat v okamžiku, kdy spolu začnete bydlet, ale prvotní zamilovanost tyto záležitosti dokonale zničí. Vyžadováním domácích prací získá váš partner pocit, že už je vlastně ženáčem pod pantoflem a buďte ujištěna, že tento pocit není nijak romantický. Překousněte, alespoň pro začátek, své emancipované já a nechte na jeho svobodné vůli, kterých domácích povinností se bude chtít zúčastnit.

Vícenásobné rande

Když občas k vaší schůzce přizvete kamarádku, nebo nějaký jiný pár, může jít o příjemné zpestření a nový námět k hovoru. Jenže pokud budete mít na vašich schůzkách společnost příliš často, váš vlastní vztah se nebude moci nikdy adekvátně rozvinout. Nepřehánějte to se zvaním svých kamarádek a známých na rande a raději si na začátku vztahu užívejte jen přítomnosti jeden druhého.

Proměna Popelky

Může vám to připadat povrchní, ale skutečnost je taková, že muži chtějí mít vedle sebe krásnou ženu, ale absolutně nechtějí být konfrontováni s procesem, kterým jste tohoto výsledku dosáhla. V žádném případě nedopusťte, aby před schůzkou seděl ve vašem bytě, listoval časopisy a vy jste si před ním trhala obočí, malovala řasy a nanášela make-up. Tato vaše malá ženská tajemství by měla zůstat v soukromí. Naličte se a upravte ještě předtím, než váš nový objev dorazí vás vyzvednout a nechtějte po něm, aby tomu přihlížel.

Nekončící drby

Pokud celou schůzku trávíte tím, že drbete své kamarády, jeho kamarády i úplně neznámé lidi, jste na nejlepší cestě svého partnera dokonale znechutit. Muži mají obvykle k ženským drbům velmi negativní vztah a nechtějí je poslouchat. Snažte se nespadnout v jeho očích do chumlu klevetících slepic.

Neutuchající polibky

Je jasné, že jste zamilovaná a nejraději byste se s ním líbala neustále, ale dávejte si pozor, abyste ho polibkovou smrští zcela neodradila. Dávkujte mu své projevy lásky s rozumem a mírou. Pokud ho budete neustále oslintávat, muchlovat a objímat, je docela možné, že mu vaše neutuchající projevy lásky polezou za chvíli na nervy. Ostatně jen málokomu se líbí mít neustále cizí dech za svým krkem.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
5 signálů, že zůstanete svobodná navždy
4 věci, které vám u muže nikdy neprojdou
Spím se svým kamarádem, ale nechodíme spolu
Vztah na dálku: Jak ho udržet