Menu
Úvod  › 

7 věcí, které vám zničí vztah

Kritika jeho rodiny, špehování, lži. Vyhněte se zbytečným chybám, které rozkládají váš vztah a předejděte hádkám, dramatům a rozchodům.

Kritizování jeho rodiny

Je jedno, jak strašně vám jeho rodina leze na nervy, co si o nich myslíte a co byste jim nejraději udělala. Stejně tak je lhostejné, jaký k nim má vztah on. Kritika jeho nejbližších se téměř vždy obrátí proti vám. I když s nimi ani on nemá bezproblémové vztahy, pořád jde o jeho pokrevní příbuzné a vaše věčné rýpání mu bude zcela určitě velmi nepříjemné.

Špehování

Jestli jste jednou prolomila hranici soukromí a vlezla mu do mobilu, mailu, nebo podobně soukromé sféry, koledujete si o velký průšvih. Nikdo nechce mít za zády stíhačku, která kontroluje každý jeho krok. Nešmírujte svého drahého ani na Facebooku a dalších sociálních sítích, ničeho nedosáhnete a váš partner na to dřív nebo později zcela určitě přijde.

Boj na veřejnosti

Je zcela přirozené, že mezi sebou máte čas od času rozpory a nevyřešené záležitosti. Tak to funguje v každém partnerském páru. Jakmile však tyto své neshody začnete řešit na veřejnosti před ostatními lidmi, máte problém. Nikdy se nenechte unést svými emocemi a nevyřizujte si účty veřejně. Řiďte se zásadou, že špinavé prádlo se pere zásadně vždy v soukromí domova.

Zanedbaný vzhled

Jistě, nemusíte vypadat pořád jako modelka. Pokud si ale za svou partnerku zvolil šíhlou upravenou dívku, a z vás se během dvou let stane obézní matrona a ve vytahaných teplácích a povoleném spodním prádle, těžko se mu můžete divit, že se váš vztah rychle rozkládá. Nepřestávejte o sebe pečovat, investujete tak zároveň do svého vzhledu.

Zkoušíte ho změnit

Mnoho žen se domnívá, že pokud se budou snažit svému partnerovi vylepšit šatník, pozici v zaměstnání, chování, či celý život, zlepší tak celý vztah. Pravdou ale je, že pokud se budete vrtat v tom, jak se chová, co by měl změnit, zlepšit a podobně, vypravujete svému vztahu expres do pekla. Uvědomte si, že jste si za partnera vyvolila právě tohoto muže i s jeho zlozvyky a chybami, a většinu z nich byste tedy měla být schopná respektovat.

Mlčení

Váš partner neudělá, co udělat měl, nebo naopak udělá, co udělat neměl; zkrátka nastane problém. Vy však z nějakého neznámého důvodu nabudete dojmu, že pokud se zahalíte do mrazivého mlčení, bude za vámi dolézat, škemrat a snažit se z vás vytáhnout důvod vašeho zatvrzelého mlčení. Ano, u slabších jedinců to tak může skutečně párkrát být, ale i toho nejtrpělivějšího to jednou přestane bavit.

Lhaní

Lži, zejména pak opakované, představují dokonalý likvidátor vztahu. Nikdo nechce být dobrovolně v roli obelhávaného a jakmile vaše výmysly prasknou, kromě trapného pocitu zůstane ještě pocit hořkosti a zklamání.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Neměla jsem si ho brát!
Kdy ho nesmíte vzít zpátky
Máte se rozvést? Jak poznáte, že nastal čas na rozvod
10 důvodů, proč se muži rozcházejí se ženami