Menu
Úvod  › 

8 typů žen, kterým byste se měli vyhnout

Než být s některou z nich, raději zůstaňte starým mládencem. Následujících osm typů žen do svého života rozhodně nevpouštějte.

1. Mužská nenávistnice.

Může se tvářit jako velmi emancipovaná žena, ale ve skutečnosti nenávidí všechny muže. Podle ní jste v podstatě něco jako méněcenný živočišný druh a nic na světě neuděláte dobře. Ať se snažíte, jak chcete, nikdy se jí nezavděčíte. Nelíbí se jí vaši kamarádi, vaše práce, vaše koníčky, má výhrady k tomu, jak s ní mluvíte, jak se chováte a vlastně i k tomu, jak dýcháte. Možná ji někdy nějaký muž zklamal a ona si to teď vybíjí na všech ostatních.

2. Nevyzpytatelná hysterka.

Jeden den na vás svůdně pomrkává a udělala by pro vás všechno na světě a ten další je schopná vzít na vás nůž a vrazit vám ho mezi žebra. Je naprosto nevyzpytatelná a nikdy nevíte, co od ní můžete čekat. Scény, afektované výstupy, hysterie... to je její život a pokud jí necháte přijít moc blízko, bude to i váš život.

3. Princezna.

Je to taková noční můra na podpatcích. Moc hezky se na ní sice dívá, ale středobodem jejího vesmíru je pouze a jen její vzhled. Zkuste jí zničit manikúru a bude z toho drama na pokračování. Obvykle dostane to, co chce, ale její údržba je velmi finančně náročná a jakmile vám dojdou peníze, rozloučí se s vámi bez mrknutí oka.

4. Ukecaná slepička.

Ve své jednoduchosti si neuvědomuje, že už nejste na střední škole, aby vykládala detaily vašeho intimního a osobního života všem uhihňaným kamarádkám. Vaše soukromí pro ní prakticky vůbec neexistuje a můžete se spolehnout na to, že její kamarádky o vás ví úplně všechno. Zkrátka si nedokáže pomoci a trousí a trousí. Je jen otázkou času, kdy vás přestane bavit sdílet veškeré intimnosti s desítkami dalších lidí.

5. Lovkyně trofejí.

Na tomto typu ženy vám může lichotit jen to, že jste pravděpodobně značně atraktivní, protože lovkyně trofejí se hned tak s někým nezahazují. Je pro ně otázkou cti, aby vás dokázaly sbalit. Pokud se necháte, budete platit - a to nejen psychicky, ale udělá značnou díru do vašeho konta.

6. Stíhačka.

Neudělá bez vás ani krok, potřebuje nad vámi mít neustále dohled a kontrolovat vás. Neustále vám volá, píše, vyznává lásku. Zpočátku to může být lichotivé, ale pak se pod její pozorností začnete dusit. Nemá totiž žádný vlastní život, nebo koníčku, všechno napíná pouze a jen na vás.

7. Nejistá.

Ať jí složíte jakýkoli kompliment, nevěří mu a pořád se vás bude vyptávat, jestli jste to mysleli vážně. Potřebuje ujišťovat, že neztloustla, že se vám pořád líbí, že neudělala nic špatně, že jí neopustíte... Její sebevědomí je v mínusových hodnotách a zpočátku vás může bavit hrát si na psychologa, který jí ho zvedne. Ale časem se z toho stane obtížná koule na noze.

8. Měnička.

Samozřejmě má vás ráda, jen kdybyste trochu zhubli, začali se jinak oblékat, změnili práci, přestali se stýkat s některými kamarády... Snaží se z vás zkrátka udělat úplně jiného člověka.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články