Menu
Úvod  ›   › 

Jaké dárky se hodí pro ženu?

Vybírat dárek pro ženu mnohdy není jednoduché, o tom by mnozí muži mohli vyprávět své. Zatímco žena ženě dokáže vybrat vhodný dárek většinou bez potíží, pro muže je často výběr dárků pro svoji drahou polovičku těžko řešitelným rébusem.

Vybírat dárek pro ženu mnohdy není jednoduché, o tom by mnozí muži mohli vyprávět své. Zatímco žena ženě dokáže vybrat vhodný dárek většinou bez potíží, protože ji zná, umí se do ní vcítit, pro muže je často výběr dárků pro svoji drahou polovičku, ale třeba také sestru, matku babičku či kolegyni z práce nebo kamarádku těžko řešitelným rébusem.

Stálice, kde sázíte na jistotu

Marně přemítá, co by se jí hodilo, není si jistý jejím vkusem, bojí se, že se do něj netrefí. Možností má spoustu a v tom právě mnohdy tkví jejich úskalí. Příliš velký výběr je uvede do rozpaků. Neví, co vlastně vzít dříve, co by bylo opravdovou trefou do černého. Proto potom mnohdy nechá výběr dárku na poslední chvíli. Může se pak splést. Proto vám přinášíme nejoblíbenější dárky pro ženy. Najdete výběr různých dárkových tipů, které vás nasměrují správným směrem. Kvalitní šperk nebo třeba hezká peněženka, ale i kosmetický balíček jsou sázkou na jistotu. Stálici, která potěší každého, potom tvoří knihy.

Dokonalý módní doplněk

Kdo zná obdarovávanou dámu opravdu dobře a je si jistý jak jejím vkusem, tak i velikostí oblečení, mohou ho inspirovat elegantní dámské bundy. Nabízí se v různém provedení i barvách. Patří mezi dokonalý módní doplněk, který se dá zkombinovat s různými kousky ve vašem šatníku. Je libo lehce rockový styl rebelky nebo naopak elegantní provedení, které se ovšem hodí i ke každodennímu nošení? Se střihově výborně šitou bundou vypadá postava dokonale.

Získejte rty s vůní ovoce

Máte suché a popraskané rty? Ústa vám tím dávají najevo, že byste jim měli věnovat pozornost. Dokonale je zjemní voňavé balzámy na rty EOS. Patří do každé kabelky. Svými příchutěmi zvláční každé rty, najdete je s vůní ovoce jako jahody či borůvky, ale také ananasový meloun nebo citrón a mnoha dalšími.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
40 tipů na nejlevnější dárky
Jak se obléknout na přijímací pohovor
Nejhorší vánoční dárky pro ni
Stylové drobnosti: Čím udělat radost ženě
5 tipů pro nejlepší dárky na poslední chvíli