Menu
Úvod  › 

Jak dokonale namasírovat ženu

Udělali jste průšvih? Potřebujete ji svést, nebo "jen" originálně vyjádřit svůj vztah k ní? Dopřejte jí dokonalou domácí masáž! Ukážeme vám, jak na to.

Je jedno, jestli jste v počátečních fázích vztahu a cloumá s vámi zamilovanost, nebo už jste ostřílení vztahoví matadoři. Před nabídkou romantické masáže ochotně kapituluje i ta nejzatvrzelejší ledová královna a vy budete sbírat cenné body. Ovšem za předpokladu, že jste si stihli osvojit alespoň základní pravidla masírování a zážitek, který jí poskytnete bude plný rozkoše a nikoli bolesti. Načerpejte inspiraci, která se vám při masírování bude hodit:

Nalaďte ji

Skutečně není nutné pořizovat si k masírování cédéčko se zpěvem velryb a podobné spirituální záležitosti. Nicméně uvědomte si, že pokud se vaše partnerka přiřítí vystresovaná domů z práce ověšená nákupními taškami, zřejmě nebude v tom správném rozpoložení, v němž by se dokázala patřičně uvolnit a užít si vaše masérské umění. Klidné místo, ztlumené světlo (dobrá, chcete-li, tak i svíčky) a pohodová hudba její zážitek umocní a vám usnadní práci.

Zvlhčujte

Ačkoli existují samozřejmě i typy masáží, které lze provádět "suchýma" rukama bez použití olejů a mastí, k jejich praktikování je potřeba zkušenost a kvalifikace, takže vy raději investujte do kvalitního oleje, nebo masážní emulze. Ty vám zajistí, že vaše dlaně budou snadněji klouzat po její pokožce a vyvarujete se nepříjemného tření. Není potřeba utrácet za masážní oleje horentní částky, protože stejnou službu vám v nouzi prokáže například i olivový olej.

Obkročte ji

Požádejte si, aby si lehla obličejem dolů a sedněte si obkročmo na dolní polovinu jejího těla. To je věc, kterou si profesionální masér nikdy nemůže dovolit, a samozřejmě byste si i vy mohli kleknout vedle ní, ale koneckonců, proč byste to dělali? Začněte s masáží u ramen a pomalu roztírejte masážní olej směrem dolů k jejím bedrům. Palce byste měli mít po stranách páteře a dlaněmi masírovat postranní partie zad.

Postupujte pomalu

Největší chybou, kterou při masírování amatéři dělají, je přílišná rychlost. Pokud budete při masírování příliš spěchat, vaše partnerka se neuvolní a masáž jí bude nepříjemná. Při masírování se soustřeďte pomalé a plynulé pohyby. Pojměte masáž jako čas, který máte jeden na druhého a nespěchejte.

Buďte konzistentní

Pokud budete často měnit intenzitu i druh masérských hmatů, výsledný dojem z masáže bude víc než rozpačitý. Buďte konzistentní a během masáže se soustřeďte na dva či tři typy pohybů a neměňte ani jejich intenzitu. Jestliže jste začali masáž jako jemnou a romantickou, zapomeňte na silný tlak typický spíše pro masáže sportovní.

Zaměřte se vždy na jednu oblast

Profesionální maséři nikdy nepracují na obou stranách zad najednou. Stejně jako oni se i vy soustřeďte jen na jednu oblast a poté přejděte na další.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Tantrická masáž: Erotická bomba ve vaší ložnici
Sex bez předehry: Kdy do něj jít
Sex po telefonu: Co při něm říkat
25 věcí, které chtějí ženy v posteli