Menu
Úvod  › 

15 věcí, které jsou skvělé na těhotenství

Pořád běháte na záchod, zavázání tkaniček představuje akrobatický výkon a břichem narážíte do všeho kolem. Těhotenství má ale i své růžové stránky. Následujících patnáct věcí je na něm vážně skvělých.

1. Máte s partnerem společné tajemství. Těch Několik prvních týdnů, kdy máte společné tajemství, o kterém víte jen sami dva, vás neuvěřitelně sblíží.

2. Jste nositelem dobrých zpráv. Nic se nevyrovná okamžiku, kdy sdělíte svým blízkým tu radostnou novinu, že jste těhotná.

3. Už žádná menstruace. Uznejte, že vidina několika měsíců bez vložek, tampónů a menstruačních křečí je prostě báječná.

4. Pokud nežijete mezi burany, následujících několik měsíců budete osvobozená od nošení nákupních tašek a dalších těžkých břemen. V podstatě nejtěžší věcí, kterou byste měla nosit, je vaše elegantní kabelka.

5. V mhd si sednete. Ne vždy, ale alespoň někdy se nad vámi někdo ustrne a nechá vás sednout.

6. Odpolední spánek se vám nejen toleruje, ale dokonce i doporučuje. A přece byste se nechtěla protivit doporučení odborníků!

7. Nikdo se s vámi nehádá, protože jste přece těhotná - a popravdě nikdo nechce riskovat, že se pod vlivem hormonů rozbrečíte, nebo dokonce předčasně porodíte.

8. Můžete jíst cokoli chcete a ještě si pro to poslat manžela, protože to ne vy, ale dítě si žádá zmrzlinu o půlnoci.

9. Můžete si dopřávat masáže, aniž byste měla pocit, že jde o úplně zbytečný luxus, bez kterého byste se klidně mohla obejít.

10. Z kalhot na gumu se nemusíte vůbec svlékat. Už žádné škrtící pásky a zařezávající se knoflíky džínů.

11. Kočičí záchod bude vynášet pouze váš manžel.

12. Máte konečně tak velká prsa, jaká jste vždycky chtěla a můžete nosit hluboké výstřihy. Radost vám ale trochu kazí skutečnost, že veškerou pozornost na sebe přitahuje vaše břicho.

13. Nemusíte se trápit v nepohodlných (ale sexy) krajkových tangách. Navléknete si na sebe bavlněné bombarďáky a všichni to chápou.

14. Začne vás bavit nakupování v dětských obchodech. Vybíráním načančaných oblečků dokážete strávit hodiny a hodiny a nevnímáte to jako otravnou povinnost.

15. Nikdy v životě už nezapomenete na ten okamžik, kdy jste poprvé cítila své dítě kopat.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články