Menu
Úvod  › 

6 nejhorších ženských zvyků

Jsou věci, na které se u žen můžete stoprocentně spolehnout. I když je každá jiná, všechny chtějí analyzovat, jak se cítíte, na co myslíte a nejraději to rozebírají, když se vrátíte domů po náročném pracovním dnu. Představujeme vám šest nejhorších zvyků, které ženy mají.

1. Chtějí neustále vědět jak se cítíte.

Každý má alespoň občas nějaké pocity, ale jen ženy chtějí být o všech informovány. Mají pocit, že kdykoli se odmlčíte, myslíte na něco velmi zásadního, co by měly vědět. Neustále po vás proto chtějí, abyste ventilovali všechny své myšlenky. Obrana v tomto případě je ale poměrně jednoduchá; zkrátka překopněte míč zpátky na její stranu hřiště. Až se vás příště zeptá, na co myslíte, nebo jak se cítíte můžete odpovědět něco ve smyslu, že si užíváte jarního slunce (nebo nějakou podobnou ptákovinu) a vzápětí se jí zeptejte, jak jaro působí na ni. Podobnému typu otázky zcela jistě neodolá a rozpovídá se o svých vlastních pocitech (ženy pocity prostě milují), což vám poskytne možnost myslet si na své vlastní věci, aniž byste se z toho museli zpovídat.

2. Pořád se bojí, že jim nezavoláte.

Většina žen tráví podstatnou část svého života uvažováním o tom, jestli vám mají zavolat první, co si o nich pomyslíte, když první zavolají, jestli jim zavoláte vy, když se spolu vyspíte, co znamená, když jim nezavoláte a tak pořád dokola. Zdaleka nejhorší situace nastává právě po prvním sexu, kdy je žena rozpolcená a nemůže se rozhodnout, jestli bylo dobře, že se s vámi vyspala, nebo měla raději ještě nějakou dobu počkat. Když jí nezavoláte hned druhý den, bude mít pocit, že jste ji využili a šlo vám jen o sex. Na druhou stranu jen málokdo má náladu volat druhý den po sexu a rozplývat se nad tím, jak to bylo super. Ideálním řešením je mail. Pošlete jí krátkou zprávu, která ji uspokojí a vy se vyhnete trapnému rozhovoru, na který nemáte náladu.

3. Snaží se změnit váš vzhled.

I když vás miluje a tvrdí, že je s vámi spokojená, v podstatě nikdy vám nepřestane podsouvat svou vlastní představu dokonalého střihu vlasů, bot, kalhot a podobně. Jakási část její osobnosti má totiž pocit, že vás musí spasit a ukázat vám, jak má vypadat ideální muž. V rámci toho podnikne pokus vyhodit vám oblíbené tričko, které nosíte už od střední. Tváří se, že vůbec nechápe, jak jste se mohli doposud oblékat s takovým fatálním nedostatkem vkusu a neustále vám předhazuje, že vás spasila. Nechte jí mluvit a klidně vám i kupovat nové věci, ale je otázkou cti, abyste své tričko ze střední uhájili.

4. Chtějí si povídat poté, co se vrátíte z práce.

Jakmile vstoupíte do dveří, vychrlí na vás milion otázek, požaduje informace a touží rozebírat každou minutu z prožitého dne. Samozřejmě, že jste oba za den řešili spoustu problémů, absolvovali konflikty a obtížné situace. Rozdíl mezi muži a ženami je ale v tom, že muž touží na všechno, co musel ten den řešit, zapomenout a mít klid, kdežto žena o tom chce diskutovat. Pokuste se jí vysvětlit, že nemáte večer sílu na rozsáhlé analýzy a pokud to nepochopí, jednoduše se přemístěte. Dobrým únikovým prostorem je například bar, garáž, nebo alespoň pracovna.

5. Nárokují si náš volný čas.

Většina partnerek má z nějakého neznámého důvodu pocit, že místo čtyř týdnů dovolené jich máte třicet a můžete s ní jet na dovolenou či jinou akci, kdykoli si vzpomene. Neustálé touží něco podnikat a prahne po společných romantických prodloužených víkendech, dovolených u moře, výletech na tři dny a podobně. Vůbec ji však nenapadne, že byste chtěli část svého volného času strávit podle svého a bez její přítomnosti.

6. Předpokládají, že všechno opravíte.

Je jedno, jestli jste založením kutil, který dokáže pomoci tří připínáčků, gumičky a kousku igelitu opravit cokoli od mikrovlnky po motorový člun, nebo vám dělá problémy vyměnit i žárovku. Ženy automaticky předpokládají, že dokážete spravit všechno světě a vyřešit jakýkoli problém. Pokud se ukáže, že jste coby opravář a montér selhali, ocitá se tak v ohrožení i vaše mužská role.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
10 věcí, které nesmíte říci o své bývalé
20 věcí, které ženy nikdy nepochopí
Test: Líbíte se ženám?
Atraktivní muži: Co se líbí ženám?