Menu
Úvod  › 

10 způsobů, jak zapůsobit na ženu

Nenechte jí čekat na telefon, neskrblete, nekritizujte a stříhejte si chlupy v uších. Velká anketa konečně odhalila, co ženy od mužů vlastně chtějí.

Co chtějí ženy od mužů? Vlastně skoro nic. Zbožňování, věčnou věrnost, čas, děti a měsíc v úplňku. Seznam by mohl pokračovat libovolně dlouho. Deník Idependent udělal mezi svými čtenářkami průzkum ohledně jejich požadavků na muže a jeho redaktoři se nestačili divit:

Projevování zájmu

Ženy touží po tom, abyste se jich vyptávali a projevovali otázkami svůj zájem. V podstatě je dost jedno, na co se jí budete v průběhu romantické večeře vyptávat, ačkoli otázkou: "Jaký jsi měla den?" se zavděčíte rozhodně víc než dotazem: "Jakže jsi říkala, že se jmenuješ?"

Nevyptávejte se

Zatímco při společenských událostech se od vás bude požadovat, abyste se vyptávali co nejvíce, jakmile se dostanete do postele, musíte zmlknout. Kromě otázky: "Jak je možné, že jsi tak dobrá?" neexistuje žádná další, která by vám prošla.

Zavolejte zpátky

Neexistuje nic, co by ji dokázalo vytočit víc, než když ji necháte čekat na telefon. Jestliže nechcete vaše styky poslat "do kytek" hned v zárodku, pokuste se jí zavolat zpátky hned, jak vystřízlivíte po mejdanu, kde jste ji potkali.

Nebuďte skrblíci

Taxi, káva, spropitné, drobné dárky, večeře. Může vám to připadat jako vrchol povrchnosti, ale ten, kdo má otevřenou peněženku, má otevřenou i cestu do srdce ženy. Nemusíte nutně utrácet obrovské částky a hýřit, stačí (údajně) drobné pozornosti, abyste si získali její srdce.

Buďte gentleman

Marná sláva, ženy si potrpí na gentlemany. Podržte jí dveře, pomozte jí do kabátu, vezměte jí těžkou tašku a získáte pověst nedostižného muže, po kterém pojede nejen ona, ale všechny její kamarádky.

Dejte najevo uznání

Neexistuje na světě žena, která neleží v komatu, a kterou by nepotěšilo, když si všimnete, že má nové šaty, nebo že zhubla. Anketa jednoznačně prokázala, že ženy touží po tom, aby si jich partneři všímali, chválili a projevovali uznání. Přirozeně už vám nikdo neporadí, jak máte v té záplavě hadrů, které vypadávají z jejího šatníku, poznat, že se tam objevil jeden nový.

Co vám neprojde:

Zpocené ruce, chlupy v uších, dvojsmyslné vtipy, hřeben v zadní kapse kalhot, mlaskání při jídle.

Za co vás budou milovat:

Jemné doteky, odvahu dojít nazí do koupelny s grácií a beze studu, galantnost

Mluvte o svých bývalých

V této oblasti buďte extrémně opatrní a našlapujte jako byste se pohybovali po minovém poli. Pokud budete zabíhat do příliš mnoho detailů, bude si myslet, že jste do své ex stále ještě zamilovaní. Pokud se zahalíte do tajemného mlčení, bude si myslet totéž. Je potřeba pečlivě odměřit množství informací, které jí o svých bývalých poskytnete.

Nekritizujte

Můžete říkat v podstatě cokoli o své práci, svém životě, restauraci, kde zrovna obědváte, ale zkuste si namířit nějakou kritickou poznámku k jejím přátelům, šatům, nebo jejímu zaměstnání (a to i v případě, že jej sama nesnáší) a dojeli jste na konečnou.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
5 signálů, že si ji nemáte brát
Jak jí říct, že je v posteli špatná
5 důvodů, proč s nikým nechodit
Test: Jste nezapomenutelný milenec?