Menu
Úvod  › 

Překvapivé věci, které se ženám líbí

Jizvy, šediny, pot, či dioptrické brýle. Představujeme vám naprosto nečekané věci, které ženy na mužích přitahují.

Nemusíte být nutně jako David Beckham nebo Johnny Depp, aby z vás byla úplně na větvi. Ženy jsou nevyzpytatelná stvoření, které přitahují věci a charakteristiky, které byste si zcela jistě netipli. Naopak je pravděpodobné, že následující věci vám budou připadat zcela obyčejné a nedokážete si představit, že by někomu mohly připadat přitažlivé. Ale je to tak; ženy na vás zbožňují tyto podivné věci:

Jizvy

Nemusíte jí sice hned na první schůzce cpát, kde jste přišel k jizvě na čele, ale faktem je, že ji vaše staré šrámy fascinují. Představuje si, kolik jste toho musel prožít a jaké dobrodružné zážitky se za nimi asi skrývají. Není proto nutné vykládat jí, že jste uklouzli na čerstvě vytřených schodech. O vlivu jizev na atraktivitu mužů byl dokonce proveden výzkum. Podle Science Daily vědci z Liverpool a Sterling University zjistili, že jizvy u mužů spojují ženy se zdravím a odvahou.

Pokojové květiny

Ano, vidíte dobře. Ženy z nějakého nepochopitelného důvodu, který je známý jen jim samotným, oceňují muže, kteří mají v bytě spoustu rostlin. Magazín Askmen cituje výzkum, kterého se zúčastnilo patnáct set žen, a podle nějž jsou muži pěstující doma pokojové rostliny mimořádně atraktivní. Ženy totiž mají dojem, že muž, který se dokáže starat o rostliny, je spolehlivý, zodpovědný a nesobecký.

Pot

Dokonce i pot může být sexy. Nemluvíme samozřejmě o zatuchlém, několikadenním zpoceném zápachu, ale o čerstvém potu například po sportovním výkonu před tím, než se odeberete do sprchy. Ostatně proč myslíte, že ženám připadají sexy sportovci? Váš pot působí jako ten nejpřitažlivější parfém díky chemikáliím, které obsahuje. Vědci z University of California zjistili, že složky obsažené v mužském potu působí na ženské hormony a způsobují vzrušení. Pozvěte jí na zápas vašeho hokejového týmu a pak ji vezměte do šatny. Zajistíte si tak pozvánku na žhavou noc.

Šediny

Naše společnost sice neustále prosazuje kult věčného mládí, ale pokud už vám zešedly vlasy, máte v rukávu významný trumf. Šediny už dávno nejsou vyhrazené jen pro důchodce; na mladších mužích vypadají velmi sexy. Podle ankety internetového magazínu Match.com považuje šediny u mužů za velmi přitažlivé 72% žen.

Brýle

Podle studií provedených na University of Stockholm ženy přitahují muži, kteří nosí dioptrické brýle. Brýlatí muži totiž působí inteligentněji a pro ženy jsou atraktivnější, protože mají pocit, že je budou duševně stimulovat.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Jste pro ženy atraktivní? Záleží na vašem obličeji
Starší ženy jsou v sexu spokojenější
Získejte tělo, ze kterého budou ženy šílet
Účesy, které ženy na mužích nenávidí