Menu
Úvod  › 

10 vět, které nikdy nesmíte říct ženě

Ženy jsou značně nevyzpytatelná stvoření, ale pokud na jejich adresu pronesete některou z těchto vět, můžete se vsadit, že vás bude chtít fyzicky napadnout.

1. "To fakt sníš všechno tohle?"

Je úplně jedno, kolik vaše přítelkyně váží a jaký obvod mají její stehna. Každá bez výjimky touží po tom, abyste ji vnímali jako křehkou bytost. Pokud pronesete podobně nešetrnou poznámku, jejímž předmětem bude její spotřeba jídla, nebo nedostatky postavy, koledujete si o velké problémy. V první řadě jí tak srazíte sebevědomí pod bod mrazu, poté začne přemýšlet o tom, zda se vám vůbec líbí (což zcela jistě poznáte i na svém sexuálním životě) a skončí to tím, že si postěžuje svým kamarádkám, které pronesou spoustu nelichotivých poznámek o úrovni vaší inteligence. V horším případě jí naočkují, aby si našla někoho, komu její postava vadit nebude.

2. "Drž hubu!"

Jakékoli vulgarismy jsou ve vztahu absolutně nepřípustné a neomlouvá vás ani emoční pohnutí v hádce, či opilost. Jakmile se snížíte k jejich používání, ponižujete tím nejeden svou partnerkou, ale i sebe a váš vztah spěje "do kytek."

3. "Moje ex vždycky..."

Ať už byla skutečnost jakákoli, slovní spojení "moje bývalá" můžete před svou současnou přítelkyní používat jen v souvislosti: "moje bývalá byla mnohem horší než ty a už pro mě dávno nic neznamená." Klidně si srovnávejte, pokud vás to baví, ale výhradně v duchu. Nikdy své srovnání bývalé a současné přítelkyně nevyslovujte nahlas.

4. "Ty vždycky.../ Ty nikdy..."

Na tohle slovní spojení jsou ženy mimořádně citlivé. Pokud jí něco vyčítáte a začnete zevšeobecňovat, můžete si být jisti, že jí tím spolehlivě naštvete.

5. "Mluvíš/chováš se jako tvoje matka."

Nikdy a za žádných okolností jí nesrovnávejte s její matkou (nebo její sestrou). Jednak se jedná o podpásovku, na kterou lze jen těžko něco namítnout a jednak jedná o nepokrytý útek na ní i její nejbližší. A takové útoky se nezapomínají, ani neodpouští.

6. "Hmm, ta je ale sexy."

Nenechte se nachytat ani tak průhlednou léčku, kterou vám nastraží vaše přítelkyně, když se vás s nevinným výrazem zeptá, jestli máte pocit, že je její kamarádka nebo kolegyně přitažlivá. Odpověď vždy musí znít, že vaše přítelkyně je hezčí a to i v případě, že by se vás ptala na miss universe. Vaše partnerka samozřejmě moc dobře ví, že jste normální muž, kterému se líbí spousta žen, nicméně nechce to slyšet od vás.

7. "Co sis to udělala s vlasy?"

Těžko říct, z čeho pramení obsese žen vlasy, ale faktem je, že prakticky každá žena je velmi citlivá na jakékoli poznámky o svém účesu. I vtípkem na toto téma ji zbytečně znejistíte a podrazíte jí sebevědomí.

8. "Ty prostě neumíš odpočívat."

Zejména pokud tuto větu vyřknete v situaci, kdy sledujete televizi fotbal a ona kolem vás kmitá a dělá domácí práce, koledujete si o fyzický útok.

9. "To už jsi to zase dostala?"

Jen málokterý muž může tvrdit, že rozumí ženám, ale absolutně nikdo nemůže tvrdit, že rozumí ženám v období kolem menstruace. Jestliže na toto téma budete pronášet posměšné poznámky, je víc než pravděpodobné, že se její hormonální bouře obrátí přímo proti vám.

10. "Mělo by se umýt nádobí."

Jestliže chcete skutečně riskovat a toužíte po pořádné dávce adrenalinu, zkuste zpochybnit její schopnost udržovat domácnost v pořádku. Domácí práce jsou tématem, o kterém naprostá většina žen jen velmi nerada žertuje.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
5 věcí, které musíte říkat v posteli ženám
5 nejotravnějších dětských vět
5 vět, které nesmíte říci těhotné ženě
5 vět, které nechce žádná svobodná žena slyšet