Menu
Úvod  › 

20 věcí, které nevíte o ženách

Považujete se za znalce žen? Potom vás možná překvapí následujících dvacet věcí, které by vám na sebe dobrovolně žádná žena neprozradila.

1. Jakmile jsme samy v domě - manžel je v práci, děti ve škole, spolubydlící odejde do města - a máme čas samy pro sebe, masturbujeme. A někdy dokonce masturbujeme i v době, kdy samy v domě nejsme. Nejčastěji v koupelně.

2. Asi by vás překvapilo, kolik z nás, si rádo dojde na malou venku. A ve sprše. A některé z nás dokonce i v horké vaně.

3. Neholíme si jen nohy a podpaží, ale vytrháváme si chlupy i z brady, nad horním rtem a dokonce i z prsů. Tam všude se nám čas od času zbloudilé, a o to vytrvalejší a nápadnější, chlupy objeví.

4. Když jsme zamilované, fetujeme vaše oblečení v době, kdy zrovna nejste v dosahu. Jsme schopné s vaším špinavým tričkem spát i několik nocí po sobě.

5. Každá z nás si čas od času přeje, aby si mohla dopřát nevázaný sex a mohla být v sexuálních otázkách otevřenější ... možná absolvovat swingers party, vyzkoušet si trojku, nebo se stát na jednu noc žhavou striptérkou - bez emočních závazků.

6. Někde hluboko doufáme a představujeme si, že vaši přátelé touží vyspat se s námi, proto se často oblékáme právě pro ně a jemně s nimi flirtujeme. Nechceme vás s nimi podvést, pouze chceme vědět, že bychom je mohly mít.

7. Lehký flirt udržujeme i se svými spolupracovníky, bez ohledu na to, zda nám připadají přitažliví či nikoli. Ověřujeme si tím svou vlastní přitažlivost.

8. Pravidelně "kontrolujeme", jak jsou na tom naši bývalí (ať už prostřednictvím Facebooku, emailů nebo textovek). Nemilujeme je, nevrátily bychom se zpátky, jen jsme prostě zvědavé.

9. Když vyrážíme na dámskou jízdu, počítejte s tím, že tam budeme provádět věci, které bychom si s vámi nedovolily - mluvíme vulgárně, kouříme, pijeme mnohem víc, než sneseme, a vedeme stupidní řeči s cizími muži.

10. Pokud není nikdo nablízku, dokážeme prdět i nahlas.

11. Pokud jste skutečně sexy, nebo je sex s vámi výjimečně dobrý, můžete být polodementní idiot a stejně se s vámi budeme chvíli scházet. Prostě jen pro své vlastní potěšení.

12. Ať si o nás myslí kdo chce, co chce, většina z nás nemá žádné extra výhrady k sexu na první schůzce.

13. Nenávidíme depilování intimních partií. Nenávidíme, nenávidíme, nenávidíme! A děláme to v podstatě jen kvůli vám.

14. Pokud chlap pronese, že nikdy nechce děti, pro většinu z nás je to pádný důvod k rozchodu.

15. Je nám celkem jedno, kolik peněz máte aktuálně na kontě, pokud nás máte rádi a vidíme, že se snažíte vydělávat. Lenost a nedostatek snahy však neodpouštíme.

16. Naprostá většina z nás umí dokonale předstírat.... ať už jde o naši lásku ke sportu, outdoorové aktivity a podobné nesmysly.

17. Milujeme vaše drobné nedokonalosti: malé bříško, šedivějící vlasy, rozšiřující se čelo. Uklidňuje nás vědomí, že ani my vedle vás nemusíme být dokonalé.

18. Při sexu často přemýšlíme i o jiných než o vás. Máme spoustu fantazií a některé z nich jsou dost perverzní.

19. Líbání v opilosti nepovažujeme za nevěru. Samozřejmě mluvíme o našem líbání.

20. Milujeme vlastní nezávislost, svobodu a samotu víc, než bychom vám kdy přiznaly. Často říkáme, že nám budete chybět, ale ve skutečnosti jsme rády, že budeme mít na chvíli pokoj. Což ovšem neznamená, že nejsme rády, když se k nám zase vrátíte.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Nejhorší výmluvy, které ženy používají při sexu
10 vět, které nikdy nesmíte říct ženě
Rozchod snášejí hůře muži než ženy
Proč jsou ženy lepší šéfové