Menu
Úvod  › 

Stylové drobnosti: Čím udělat radost ženě

Zapomeňte na obligátní, rádobyvtipné, hrnky a nevkusné sošky z růžového porcelánu. Máme pro vás inspiraci na stylové dárky, které vás nezruinují, a potěší každou ženu ve vašem okolí.

Je jedno, jestli vybíráte dárek pro svou kamarádku, sestru či matku, nebo si chcete udělat radost sama sobě. Drobné dárky typu mýdla, rtěnky, nebo chňapky do kuchyně už každá žena dostala v desítkách provedení a nikoho tím neohromíte. Originální a stylovou drobností o to více ohromíte a budete slavit jistý úspěch. Načerpejte tedy inspiraci na dárky, které vám nezruinují bankovní konto a přitom neskončí na dně zásuvky mezi ostatními nepotřebnými a zapomenutými věcmi:

Háček na kabelku

Neexistuje žena, která by tu situaci důvěrně neznala: Jdete si sednout do restaurace, nebo na rande do baru a marně přemýšlíte, kam odložit svou stylovou kabelku. Zcela pochopitelně se vám nechce pokládat jí na špinavou zem a večeře s kabelkou přes rameno není také příliš praktickým, ani estetickým zážitkem. Konečně je ale na světě možnost, jak tuto situaci vyřešit elegantním a stylovým způsobem - háček na kabelku. Jde o vychytávku v designu elegantního šperku, kterou umístíte na kraj stolu, opěradlo židle apod., a zavěsíte si na ní kabelku. Háček má velkou nosnost a některé modely jsou dokonce vybaveny zrcátkem, takže jej využijete hned několika způsoby. Při odchodu háček jednoduše složíte do miniaturní taštičky a dáte do kabelky, kde vám zabere jen minimum místa. Hit dámských kabelek je například ideální dárek pro kamarádku.

Silikonové polštářky

Každá žena, která nosí boty na podpatku, víc moc dobře, jak namáhavé je pro chodidla celodenní pobyt "na vysoké noze." Pálící a bolavá chodidla, oteklé kotníky i strnulé nárty jsou nejen důsledkem nezvyklého úhlu, v němž se noha obutá do lodiček na jehlách pohybuje, ale také tenkou podrážkou, která netlumí otřesy při došlapu. Praktickým řešením, které ocení každá žena, jsou silikonové polštářky do bot, které tlumí nárazy nohy a chodidlo došlapuje na měkký povrch. Významně se tak redukuje bolestivost a na vysokých podpatcích můžete strávit bez problémů celý den. Ačkoli se nejedná o designový doplněk, kterým můžete doplnit outfit, ženy ve vašem okolí jeho praktičnost zcela jistě ocení.

Kvetoucí čaje a vonné svíčky

Máte maminku či kamarádku, které dokáží ocenit pěkné a zároveň funkční věci? Finančně velmi nenáročným dárkem, který potěší prakticky každou ženu, jsou vonné svíčky, nebo takzvané kvetoucí čaje. Vonné svíčky můžete nakoupit a mnoha zajímavých designech a vybrat si můžete vůni, která koresponduje s osobností obdarované. K dostání jsou například uklidňující nebo naopak povzbuzující vůně, můžete si vybrat aroma svíčku, která povzbuzuje sexuální apetit, nebo pomáhá proti stresu. Kvetoucí bylinné čaje zase poskytnou po zalití horkou vodou fascinující divadlo pro oči a jedinečný chuťový zážitek navíc. Právě doplňky a vychytávky, které mají zajímavý design a zároveň jsou funkční, představují nekonečný zdroj nápadů na dárky k narozeninám.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
10 stylových pravidel, která byste měla porušit
10 módních trendů, které musíte mít
Nejlepší účesy, když je vám 30, 40, 50 let
5 tipů, kterými prodloužíte život svým botám