Menu
Úvod  › 

10 věcí, které ženám nikdy neříkejte

Komunikace s ženami se často podobá chůzi po minovém poli. Na následující desítku extra výbušných výroků byste si měli dát zvláštní pozor.

Všichni to známe. V jednom okamžiku si v pohodě povídáte a v tom dalším na vás začne ječet, nebo se smrtelně urazí. A to jen kvůli několika slovům, která jste bez rozmyslu plácli. Následující věty ženám rozhodně neříkejte:

1. "To fakt sníš tohle všechno?"

Žádná žena netouží po tom, aby jí její partner vnímal jako otesánka, který spořádá libovolné množství jídla. Bez ohledu na své tělesné proporce chtějí být ženy vnímané jako delikátní bytosti, kterým stačí k životu vzduch a dva hrášky. Nikdy, nikdy, nikdy proto nekomentujte množství jídla, které spořádá. A to ani v žertu.

2. "Ku..a."

Je jedno, na koho nebo co své emotivní výlevy směřujete, ale raději si je nechte do pánské společnosti. Vulgarita ženy obvykle značně irituje a popouzí.

3. "Moje bývalá vždycky..."

Vaše bývalá se klidně mohla stavět na hlavu a odpichovat ušima, ale v každém případě si to nechce pro sebe. Pokud už musíte srovnávat, dělejte to v duchu a dávejte si zatracený pozor, abyste se neprořekli.

4. "Ty vždycky...."

Pro vás je to jen řečnická poznámka, ale vaše drahá polovička to vnímá jako vrcholně osobní útok, na který bude pravděpodobně reagovat velmi podrážděně. Pokud tuhle nešťastnou větu použijete, budete se nejspíš následující půl hodiny točit na onom slově "vždycky."

5. "Mluvíš úplně jako tvoje matka."

Ani v sebeobraně jí nesrovnávejte s její matkou. Nejenže jí tím urazíte, ale ještě navíc odkryjete karty a dáte najevo, že vám k srdci nepřirostla ani její matka. A můžete se spolehnout, že toto prohlášení bude mít pro vás dalekosáhlé následky.

6. "Jo, je skutečně sexy."

Zní to jako nevinná otázka, když se vás zeptá, jestli se vám líbí její kamarádka/kolegyně/sestra/cizí dívka na ulici. Pokud se však necháte nachytat, můžete se vsadit, že budete mít následujících několik hodin až dní o zábavu postaráno. I kdyby se jednalo o miss universe, mlžte o jejích kvalitách a pokud se vám podaří upozornit na nějaký její nedostatek, budete mít významné body k dobru.

7. "Co to máš s vlasy?"

Je absolutně jedno, jak momentálně vypadá, její vlasy jsou jako téma žertévání absolutní tabu. A dvojnásobně to platí po jejím návratu od kadeřnice.

8. "Klid."

Jakmile jí řeknete, aby se uklidnila, dramaticky tak snižujete pravděpodobnost, že se tak skutečně stane.

9. "Máš menstruaci, nebo co?"

Pokud si chcete tuhle poznámku v její přítomnosti vyzkoušet, udělejte to v dostatečné vzdálenosti od ní. V opačném případě riskujete, že předmět, který právě drží v ruce, skončí mezi vašima očima.

10. "Miluji tě."

Muži obvykle vnímají tuhle větu jako kouzelné zaklínadlo, které dokáže zažehnat hrozící katastrofu - a někdy tak skutečně funguje. Pokud ho ale budete dávkovat neuváženě, vaše drahá polovička to bude vnímat jako degradaci tohoto posvátného výroku a bude zle.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 3/5 (4 hlasy)
Přečtěte si také:
Zaručené polohy pro ženský orgasmus
40 vět, které od ženy nikdy neuslyšíte
Co chtějí ženy od mužů
Test pro muže: Orientujete se v ženském světě?
Muži si myslí, že ženy s tetováním jsou povolnější